Dorota Gundersen - opinia (1) Wypożyczalnia godna polecenia, jestem jej stałym klientem od 2006 roku i nie... Dorota Gundersen super wypożyczalnia (1) Wypożyczyliśmy auto z wypożyczalni na wyjazd za granice.Zaczynając od góry 1.... Piotrek polecam (1) Skorzystalam z uslug Piast rok/dwa lata temu. Bardzo mila obsluga, nie bylo... Magda
Kolejny raz (1) Kolejny raz wypożyczyłem auto z Piasta i kolejny raz pełne zadowolenie. Jak... Marcin Polecam!!! (1) Z czystym sumieniem polecam tę wypożyczalnię. Bardzo dobra i mila obsługa,... M. samochód (1) Jesteśmy mega zadowoleni. Auta sprawne,w pełni wyposażone.Super... ewita Polecam Piasta (1) Wysoka ocena dla wypożyczalni Piast za sprawne i bezproblemowe wypożyczenie... Asia Przybylska Super wypożyczalnia (1) Auto czyste, zadbane i sprawne. Wszystko na czas, minimum formalności... Krzysztof S. Polecam! (1) Korzystałam już z kilku wypożyczalni i Piast uważam za najlepszą. Cały proces... Anna Dorota - opinia (1) Gorąco polecam ta wypożyczalnie...... Jest najlepsza!!!! Dorota Smialo Polecamy Wypozyczalnie Piast, Haigh Recommended Car rental Piast (1) Jestesmy bardzo zdowoleni, czysty tani samochod, swietna obsluga , 0 zbednych... M A Ski krzys 980 - opinia (2) super,obsluga bez zbędnych formalności ,wynajem dosłownie w 5 min...naprawdę... krzys 980 BARDZO ZADOWOLONA (1) CHCIALABYM PODZIEKOWAC ZA SAMOCHOD I SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM TA... ANNA Polecam (1) Wypożyczałem od nich samochody 3 raz - Ford Fusion, Skoda Fabia, Renault... Grzegorz Andrzej - opinia (1) Obsluga, ceny, brak zbednych formalnosci, brak kaucji wszystko rewelacyjne i... Andrzej Profesjonalizm, jakość i obsługa na najwyższym poziomie!! (1) Miałem przyjemność korzystać z usług firmy Paist. Przyznaję, że w... Andrzej zadowlony klient Moje najserdeczniejsze zalecenie. (1) Sprawdziłem ceny i warunki ubezpieczenia, m.in. Istnieją duże międzynarodowe... Gert Larsen Profesjonalnie (1) Szybka i miła obsługa ,minimum formalności ,jakość w dobrej cenie Napewno... Marcin Świetna firma (1) Obsługa świetna, rzeczowa, konkretna, formalności w kilka minut, bez... Gocha_M Dobra wypozyczlnia (1) Korzystałem z tej wypozyczlni kilka razy ale nigdy nie było problemu jest ok... Piotr