Piekarnia - Cukiernia

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 37

G. Polakow - ocena (1) Doskonały chleb, b. smaczne ciastka G. Polakow Krystyna - opinia (1) Jestem stałym klientem piekarni Szydłowski. Gorąco polecam, szczególnie... Krystyna Mysia pysia - opinia (1) Jakość to loteria dlatego ogólnie 3 ale bywa nawet 6. Drożdżówki fatalne. Mysia pysia
Daria - opinia (1) Pyszne ciasta i drożdżówki. Zawsze świerze, super obsługa:) Daria Tomek - opinia (1) Bardzo smaczne wyroby i dobrej jakości. Tomek Michał - opinia (1) Kartuska 122, to jakaś porażka. Panie często tak zajęte rozmowami przez... Michał unikac (1) rodziny z dziecmi unikajcie tego miejsca, agnieszka Nieprzyjemna obsługa w cukierni w Carrefourze (1) Panie pracują chyba za karę. Już nie skorzystam, fatalna obsługa. Niezadowolona Najlepsze pieczywo! (1) W całym Gdańsku :-) No i drożdżówki legendarne... Nigdzie indziej nie kupuje.... Maku Wszystko ok poza obsługą (1) Pieczywo dobre, drozdzowki pycha, ciasta tez można zjeść. Ceny da się... Ania Świeże i zdrowe pieczywo (2) Zawsze mają bardzo dobre i świeże pieczywo, obsługują miłe panie z którymi... Magda cos na zab (1) Kanapki mają super. Drożdzówki też. Torty niestety-takie sobie. Chleb... Michał Jgodzianki (1) Dziękuję za idealne jagodzianki. Czekam na nie cały rok i zawsze są boski.... Magda Zdecydowanie NIE (3) Ptysie kilka razy wyrzucone do śmietnika - bita śmietana stara i śmierdząca,... Maszan PĄCZKI W TŁUSTY CZWARTEK (2) Jestem oburzona,kupiłam dzisiaj 10 pączków w cukierni przy ETC na... STAŁA KLIENTKA Bardzo dobrej jakości pieczywo (1) Polecam szczególnie wysokiej jakości razowy ze słonecznikiem, w sklepie na... Pan Marian Moja ulubiona piekarnia! (1) Jest to absolutnie moja ulubiona piekarnia/cukiernia od dawna i zarzuty,... KP jestem rozczarowana (1) Wczoraj kupiłam pączki które wyglądały całkiem nieżle. Niestety w smaku... Dorota Obsługa w Galerii Bałtyckiej (3) Wczoraj kupowałam pieczywo w Galerii i jestem w szoku jak antypatyczne są... Agnieszka Fatalna obsługa (1) Najgorsza obsługa z jaką miałam styczność, kobiety pracujące w punkcie na... Klientka