Piekarnia

Czy tylko ja trafiam na nieswieze bułki w piekarni obok restauracji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Piekarnia

pewnie tak, nikt inny nie zgłaszał problemu a nieświeże w Twoim mniemaniu to jakie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Piekarnia

Anonim, oj taaaaak...kilka albo i kilkanascie razy trafilem na niescieze pieczywo. Moi bliscy tez. Bulki z makiem to czesto twarde, odgrzewane czy cholera wie co jeszcze. Masakra. Kilka razy nawet cofnalem sie by zwrocic je " uprzejmej ekspedientce" to udawala zaskoczona i z łaska wymienila je na inne. Pdbnie z pasztecikami z kapusta i gryzbami...niestety nie raz byly niedzisiejsze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Piekarnia

Myślę że ekspedientka ta do południa jest naprawdę mila a co do bulek to wedlug mnie nie stare tylko wysuszone na gnat ze co ma mówić ona sprzedaje produkt ktory ma sprzedac a często zaznacz ze wysuszone
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Piekarnia

Ekspedientka faktycznie ta do poludnia super mila i uprzejma zawsze usmiechnieta i obecna faktycznie co ona moze za jakość chyba nic to chyba zalezy od kogos innego wycofanie a nie od niej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Piekarnia

Racja pani do poludnia mila sympatyczna i energiczna ma zaje....a pamiec szybka sprawna obsluga z usmiechem nie moge niestety dobrych slow skierowac do obslugi popoludniowej powinna byc zmieniona niesympatyczna
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Piekarnia

Faktycznie pani Madzia jest dusza piekarni temu tam lubię chodzić mila usmiechnieta dobre slowo zawsze w eleganckim fartuszku pani popołudniu nie preferuje stroju roboczego hm
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Piekarnia

Te samo IP chwali kilka razy tę samą osobę... czuję podstęp :P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Piekarnia

"It's a trap!!" :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Piekarnia

Hahaha :D styl pisania tez podobny;) ooj nieładnie pisać tak o swojej koleżance z pracy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Piekarnia

hmmmmmm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Piekarnia

A ja się zastanawiałam, jak to możliwe, że wszyscy pod rząd przestali używać znaków interpunkcyjnych i tak niezrozumiale pisać.
Jedno IP można jakoś wytłumaczyć, tego samego niechlujnego stylu pisania przez parę osób raczej nie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Piekarnia

,,pani Madzia'' wygląda jak fleja która zapomniała wczoraj o umyciu włosów.Piekarnia przy ul.Tartacznej.Wszystkie inne Madzie przepraszam za porównanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 30

Re: Piekarnia

Bardzo niemiła pani ekspedientka, sprawia wrażenie jakby pracowała tam za karę. Pieczywo bardzo dobre ale ze względu na tą panią omijam piekarnię szerokim łukiem....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 28

Re: Piekarnia

Zgadzam się. Można pokusić się o stwierdzenie, że nawet jest "chamska" jak kogoś znajomego obsługuje to spakuje prosto do reklamówki, a innym osobom to rzuca pieczywo. A poproś Panią Madzie aby podała chleb mniej wypieczony - to jej spojrzenie i mina od razu każe ci wyjść. Bardzo nie przyjemna Pani.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 30

Re: Piekarnia

Ja niestety trafiałem na bułki z jakimś czarnym osadem. Nie wiem co tam się dostało, ale niestety nie było to raz. Przestałem tam kupować pieczywo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Piekarnia

To się stało, że piekarz regularnie przypala wszystko, co popadnie. Ten "osad" to żadna trucizna. Niestety, niełatwo dziś znaleźć logicznego pracownika.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: Piekarnia

Mi najbardziej smakuje chleb od Pani Madzi. Ozdoba piekarni, miła, uśmiechnięta i zawsze fajnie zagada :)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Piekarnia

Haha Jasne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Piekarnia

A ja po prostu tam nie kupuję. Kilka razy byłem po pieczywo i jak wcześniej ktoś pisał pani sprzedająca pieczywo chyba za karę tam jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 29

Re: Piekarnia

WSZYSTKICH OBECNYCH NA TYM FORUM z czystym sumieniem informuję, że dwa obraźliwe, a nawet ordynarne komentarze, pochodzą z jednego źródła, z dwóch różnych sprzętów.
PS. Szerokim łukiem Pani i Pani mąż omija piekarnie a dziwne, że zwłaszcza Panią tam dosyć często widuję. A skoro zwraca Pani tak wielka uwagę na wygląd włosów to proponuje drugiej Pani sprezentowac grzebień.
Pozdrawiam Panią blondynkę i proponuje przemyśleć sprawę, nie wypisywać głupot, żebym nie był zmuszony zagrać w otwarte karty.
MIŁEGO DNIA!
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Piekarnia

amen.Może nie wprowadzajmy ludzi w skrajną depresję.Temat zakończony
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Piekarnia

Proponuję zagrać w otwarte karty. Proszę opisać jak Pan Informatyk wszedł w posiadanie danych które są chronione prawnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Piekarnia

jakie dane? w zasadzie nic czego nie mógłby wywnioskować z wcześniejszych wpisów nie napisał w swojej wypowiedzi.

Proponuję zejść z tematu Pani sprzedającej, bo komentarze są bardzo niemiłe.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Piekarnia

Chleb i bułki są bez polepszaczy czyli taki chleb szybciej sie stary zrobi ale jest zdeowszy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Centrum Samorządowe Szemud (64 odpowiedzi)

Szanowni Mieszkańcy, Czy wiecie coś o budowie Centrum Samorządowego Szemud ? Kolejna dość...

Mamy Nowego Wójta? (24 odpowiedzi)

Rysiu jest najlepszy haha