Pieniądze na prezent, pomysł na opakowanie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Proszę o pomysł jak pomysłowo zapakować pieniądze na prezent pod choinkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pieniądze na prezent, pomysł na opakowanie

w rulonik i włożyć do ozdobnej buteleczki zdobiona może być płatkami śniegu albo w rulonik i mikołajowi figurce do worka wsadzić ,lub po prostu w pudełeczka świąteczne od większego do małego ,albo w świnkę skarbonkę lub inną fajną skarbonkę i też dać do pudełka ładnego .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pieniądze na prezent, pomysł na opakowanie

w jakas mala skarpete swiateczna i zawiazac wstazka. oczywiscie chodzi o skarpete na prezenty nie na nogi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pieniądze na prezent, pomysł na opakowanie

rozmienić po 10 zł i włożyć w album na zdjęcia:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pieniądze na prezent, pomysł na opakowanie

Proszę o więcej pomysłów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pieniądze na prezent, pomysł na opakowanie

Ja na 31 urodziny dostałam od dziewczyny przebranej za diabełka ( zadzwoniła do drzwi) ozdobny karton ozdobiony wielką kokardą, byłam zaskoczona, bo na nic nie czekałam, myślałam, że to mąż, ale po rozpakowaniu wiedziałam już, że to nie on, w środku był mniejszy kartonik obsypany dookoła cukierkami, w tym mniejszym jeszcze mniejszy, też z cukierkami, w środku trzeciego, były ułożone w ruloniki, wzdłuż ścianek stówki a z jednej był zrobiony ptaszek z origami, okazało się, że było tam tysiąc złotych, mało na zawał nie zeszłam!!! Tym bardziej, że to był ciężki okres w naszym życiu i mimo, że minęły od tego 3 lata, ja nadal nie wiem kto się tak bardzo postarał.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pieniądze na prezent, pomysł na opakowanie

Moja babcia kiedyś na święta wzięła orzecha włoskiego, idealnie rozłupała na pół, w kosteczkę poskładała 100 zł, skleiła superglue tak żeby nie było widać i przymocowała go do gałązki świerku z ładną wstążeczką. Ponad godzinę zastanawiałam się dlaczego dostałam orzecha.. Dopiero po czasie dotarło do mnie że wypadałoby go rozłupać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pieniądze na prezent, pomysł na opakowanie

My byśmy schowali pieniądze w torcie - tego się nikt nie spodziewa ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pieniądze na prezent, pomysł na opakowanie

Rozmień na 5 złotówki, dokup talarki czekoladowe (monety) np. w Lidlu i wymieszaj :) tyle, że należałoby delikatnie otworzyć tę siateczkę, w której znajdują się czekoladowe pieniążki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pieniądze na prezent, pomysł na opakowanie

Duży karton, w środku takie ,,chrupki'' + naklejki uwaga szłko czy coś takiego :) wszystko można kupić na ekartony
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Pieniądze na prezent, pomysł na opakowanie

Ja za małolata uwielbiałam pstrykać bąbelkami i też w prezencie od rodziców pieniążki było midzy wrstwami foli bąbelkowej a najtańsza w less mess storage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jeśli mowa o wręczaniu pieniędzy na ślubie to można to zrobić w drewnianym pudełku z osobistą dedykacją. Jak oryginalnie zapakować pieniądze możemy przeczytać w tym artykule https://tuprezenty.pl/jak-zapakowac-pieniadze-na-prezent/ Pieniądze to praktyczne i raczej oczekiwane rozwiązanie na ślubie. Trudno trafić w gust lub ustalić realne oczekiwania ws do prezentu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale tu mowa o świętach, nie o ślubach... Słaba reklama...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na święta też robią takie pudełka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łukis... Anniella.... Jedna i ta sama osoba. Nie możesz chociaż podpisywać się tak samo skoro już wciskasz te reklamy? I tak widzimy po IP, że to jedna osoba pisze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jako mama 2 maluszków i minimalistka - bardzo cieszę się z kart podarunkowych np do rossmana. Albo z pampersow, mleka w proszku czy słoiczkow. A może sztućce do nauki jedzenia. Może bilet do ogrodu świateł albo na zajecia sensoryczne, myzykoterapii czy dogoterapii. Moze sesja foto.

Od siebie polecam promocje na zabawki w tym sklepie:
https://coupondojo.pl/kupony-rabatowe/coocoopl

Powinni ladnie zapakować to co kupicie na prezent :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja dałam koleżance na prezent pieniądze oraz do tego fajne legginsy w czarnym kolorze oraz czekoladki
https://owiskozie.blogspot.com/2022/01/jaki-stroj-nosicie-w-domu.html
pieniądze zapakowałam w kolorową kopertę z kartką:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno warto zainwestować w odpowiednie produkty takie jak profesjonalne opakowania https://neopak.pl/cms/cat/26 sama z nich korzystałam i jestem mega zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jesteś pewien, że pieniądze są dobrym prezentem? Oczywiście zależy to od osoby, której dajemy prezent, ale ja wolałabym dostać coś od serca. Mam już pieniądze, od dawna gram w https://campobet.com/pl/ , więc coś zrobionego własnoręcznie byłoby dla mnie bardzo miłe. Ale to tylko moje przemyślenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co kto lubi, ale teraz to niektórzy uwielbiają w gry grac, :D Mój siostrzeniec na przykład i wiem jak w tym roku ucieszył się z klucza do swojej ulubionej gry :D Wiec taki prezent tez jest mega zwłaszcza dla dzieciaków, a klucze w dobrej cenie kupiłam na http://allegraj.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

co na prezent na imieniny dla faceta? (39 odpowiedzi)

Poradźcie co można kupić na imieniny dla faceta 40-letniego? Nie mogą to być takie śmieszne...

Co na prezent na Dzień Babci i Dziadka? (122 odpowiedzi)

Poszukuję pomysłów. Jestem mamą dzieci w wieku 3latka i 5m-cy.