Pierwszy dzień jazdy na kursie MSF ukończony..

Cześć ludzie. Tak więc dzisiaj był dzień pierwszych sesji jazdy na kursie MSF i naprawdę czuję, że jestem świetny w prowadzeniu i manewrowaniu motocyklem. Nie boję się pochylać w zakrętach, kiedy muszę, a przy wolnym manewrze też całkiem przyzwoicie.

Jedynym problemem jest to, że ciągle zwlekam z cholernym rowerem! Miałem kilka motocykli, na których jeździłem, ponieważ wszyscy chcieli wypróbować swój motocykl. Najbardziej utknął nas w dwóch nowiutkich Hondach Gromach, które mieli na kursie.

Nie planuję używać ich do testu, ponieważ znalazłem tam lepszy rower, z którym czułem się najbardziej komfortowo, ale nadal martwię się, że przeciągnę się podczas testu. 3 stragany i wychodzę.

Jakie są dobre wskazówki, jak nie przeciągać się przy starcie i po całkowitym zatrzymaniu?

Oczywiście jestem wielkim noobem, ale po prostu chcę przejść i cieszyć się jazdą prędzej niż później.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pierwszy dzień jazdy na kursie MSF ukończony..

Odstaw prochy jak opowiadasz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć ludzie. Tak więc dzisiaj był dzień pierwszych sesji jazdy na kursie MSF i naprawdę czuję, że jestem świetny w prowadzeniu i manewrowaniu motocyklem. Nie boję się pochylać w zakrętach, kiedy muszę, a przy wolnym manewrze też całkiem przyzwoicie.

Jedynym problemem jest to, że ciągle zwlekam z cholernym rowerem! Miałem kilka motocykli, na których jeździłem, ponieważ wszyscy chcieli wypróbować swój motocykl. Najbardziej utknął nas w dwóch nowiutkich Hondach Gromach, które mieli na kursie.

Nie planuję używać ich do testu, ponieważ znalazłem tam lepszy rower, z którym czułem się najbardziej komfortowo, ale nadal martwię się, że przeciągnę się podczas testu. 3 stragany i wychodzę.

Jakie są dobre wskazówki, jak nie przeciągać się przy starcie i po całkowitym zatrzymaniu?

Oczywiście jestem wielkim noobem, ale po prostu chcę przejść https://9apps.ooo

issue got solved
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

Myjnia na wiadra (3 odpowiedzi)

Cześć, czy kojarzycie myjnię samochodową na której bez pretensji właściciela można umyć auto...