Piotr i Paweł

Czy ktoś wie co powstanie za Piotra i Pawła na Cieszyńskiego? Dzisiaj chciałam skorzystać i okazało się, że sklep zamknięty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Piotr i Paweł

Biedronka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Postawiłam minus,ale dlatego że nie zgadzam się na następną Biedronkę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie masz nic do powiedzenia. Cieszę się że będzie biedronka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

W sumie jak by byla biedronka to nawet dobrze. Mi do tej na Witosa zupełnie nie po drodze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten cebulasty syf zaraz będzie na każdym rogu. Teraz muszę jeździć do pip na Ujescisko..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Piotr i Paweł to był dopiero syf. Nie dosc, że drogi to wielokrotnie mi się zdarzyło, że mięso kupiłam, przyjechałam do domu i smierdzace było, tak samo surówki od razu do kosza poszły. Wielokrotnie nacielam się na produkty po terminie i zaczęłam omijać ten sklep szerokim łukiem. Nigdy w Lidlu, biedronce czy tesco mi się coś takiego nie zdarzyło. Dobrze, że go w końcu zamknęli.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dlatego jeżdżę do Merkusa na Biegańskiego. O wiele taniej niż w pip i produkty roznorodne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cieszę się że powstała nowa Biedronka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...