KFC

Fast food Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Jana Pawła II 19

Maciej - opinia (1) Zamówiłem online - dostałem info, że 1 godzina oczekiwania, spoko, poczekamy.... Maciej Kris - opinia (1) Pracują jakieś małolaty nie douczone i klientowi co je tam od 20 lat... Kris Edyta - opinia (1) Najgorsza pizza z pieca i w ogóle jaką w życiu jadłam. Pizza przyszła... Edyta
Wojciech - opinia (1) Bardzo szybko zrealizowane zamówienia i bardzo miła obsługa (Pozdrawiam Panią... Wojciech Przem - opinia (1) Pewnego dnia, gdy byłem głodny, trafiłem do tej restauracji. I po tej wizycie... Przem Wciąż czekamy na frytki (1) Złożyłam zamówienie w KFC Zaspa, dostawa była dość szybka, ale brakowało... Klaudia Braki w zamówieniu (1) Braki w zamówieniu to norma, trzeba zawsze wszystko sprawdzić . Telefon na... Ala Pizza hut Obrzydlistwo!!!! (1) Nie kupujcie tutaj pizzy hut. To jakaś kpina. Ta pizza nawet nie leżała obok... Karolina Tragedia (1) Dwa tyg temu bylo zamawiane jedzenie ktore przyjechalo z 2h opoznieniem, nie... Kinga Tragedia. Są lepsi. (1) Zamówiłem pizze i pieczywo czosnkowe 4 szt. Standard. Po dość długim... SZ To jakiś skandal! Czekam na placek juz dwie godziny (1) Zamówiłem pizze dwie godziny temu.... Cztery telefony w końcu pizza... ANDON Nie polecam! (1) Zdecydowanie nie polecam KFC zaspa na dowóz. Spóźnienienie co najmniej 30 m,... Angela Super (1) Bardzo szybka dostawa 30min! wszystko cieplutkie polecam! W porownaniu z... Kris DRAMAT!!! (1) pizza zamówiona o 18:00. Zamówienie dojechało o 20:30. Pizza nie była... Jacek Zimne i niekompletne (1) Zamówione jedzenie przyjechało spóźnione, zimne, rozwalone a na dodatek nie... szarlih Dostawa (1) Zamawialiśmy ze znajomymi pizzę, miała być o 15.30, pani zadzwoniła o 16, że... Zuzia najgorsza pizza jaka jadlem (2) Pizze dostalem po3h (mialem po 1.5). Byla to najgorsza pizza jaka w zyciu... Pizza na dowoz Ostatni raz (1) Zawsze kfc z zaspy smakowało dobrze, było dowożone na czas, szybko a obsługa... Magda Gessler Mega smaczne (1) Świetne stripsy zawsze gorące! Chyba najlepszy lokal kfc w gdansku, miła... Krzysiek Masakra (2) Pizza wygląda i smakuje gorzej niż mrożonka. NIE POLECAM!!!!!' Lonia