Pizza rewelacja

Pizza rewelacyjna za naprawdę przystępną cenę.Świeże,ciekawe składniki,pyszne ciasto i sosy.Jedyne ale mam do pana dostarczającego zamówienie.Już dwa razy mi się zdarzyło,że dokonywałam płatności kartą i pierwsze pytanie tego pana brzmiało czy ma sobie doliczyć napiwek.W moim miemaniu napiwki zostawia się kelnerom obsługującym przez jakis czas stolik i dbającym o nas w restauracjii.Ale pomijając ten fakt uważam,że takie pytanie jest conajmniej nie na miejscu.Owy Pan wprowadza niezręczną sytuację pozostawiającą niesmak.Na szczęście pizza jest pierwsza klasa a to najważniejsze,mam nadzieję,że tak pozostanie dalej:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pizza rewelacja

zgadzam się z napiwkiem...powiedziałbym nawet, że typ jest bezczelny!! to już jest przesada jak koleś pyta się o napiwek..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pizza rewelacja

Jeżeli jest płatność kartą to na terminalu automatycznie wyskakuje opcja dodania napiwku i dlatego kierowca się pyta czy tak owy dodać czy nie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pizza rewelacja

Dostawca pizzy i innego jedzenia jest również kelnerem tylko dalekodystansowym ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pizza rewelacja

Czy tam podają pizzę serową? Z serwem feta, pleśniowym, mozzarella? Jadłam taką w Party Pizza i nie mogę teraz znaleźć w żadnym lokalu. Czy Party Pizza jest gdzieś w naszej okolicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0