pizza niedobra, obsługa sfoszona (2) nawet nie chce mi się rozpisywać. pizza zamówiona z dostawą była niedobra.... b Zdecydowane nie (1) Postanowiłem zamówić pizzę. Na szczęście zapytałem o czas realizacji (z... Adam kiedyś było lepiej (1) wielokrotnie zamawiamy z parmy, niestety w ostatnim czasie zauważyliśmy... gaja
srednia (1) zamówiłem raz ocena ogólnie przeciętna vito polecam (2) zamawiam regularnie i nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Pizzer wie co to... Łukasz masakra!!!! (1) Najgorsza pizaa jaką jadłam w życiu!!! Ciasto grube i surowe w... ANNA La Parma (1) Nie polecam zamówiłem pizze a w niej zamiast kurczaka był pokrojony stary... Per totalna porażka (1) bardzo mi przykro ale pizza, którą dziś byłem zmuszony zjeść była totalną... pizzaman Druga szansa zmarnowana - odradzam (1) Po pierwszym b. słabym wrazeniu postanowiłem spróbowac jeszcze jeden raz...... Paweł Pizza bez smaku. (1) Do pizzerii trafiłem drugi raz bo akurat w kebabowni obok wymieniane było... sxr iou - opinia (1) W dostawie na telefon zamówiłam pizzę bez cebuli, a przyszła z cebulą.... iou Pierwsze wrazenia dot. pizzy (1) Kulinarni dewinaci tym razem postanowili , znalesc miejsce w którym beda... Paweł Polecam (1) Jedzenie przepyszne, typowo domowe od serca. Zawsze przypominają mi się... Magda łukasz - opinia (1) Dziś zamówiliśmy obiad za 63zł , i był przepyszny a porcja gigantyczna jak... łukasz rewelacja (1) Zawsze zamawiałem pizze przez telefon ale ostatnio wybrałem sie do La Parmy... Łukasz SUPER SMACZNA PIZZA (1) MEGA SMACZNA PIZZA, MOŻE ŚMIAŁO KONKUROWAĆ Z NAJLEPSZYMI, PIIZERIA NA ULICY... REMI ZABORNIA Nie pisz jesli nie wiesz!!! (1) Pizza jak najbardziej super.Jesli chodzi o dowoz czy stan skladnikow ktore... Blacha Strata pieniędzy (1) Pierwszy raz zamówiłam 2 pizze z La Parma w Brzeźnie i to był mój ostatni... pike Michal - opinia (1) Korzystem kilka razy z lokalu przy kartuskiej i o ile wystrój i sam lokal... Michal NIE POLECAM!!! ZIMNA PODESZFA ! (1) Po tym jak zapytałam panią o czas oczekiwania uprzedziła ze godzina minimum,... Alicja