Paulina - opinia (1) Porażka, jedzenie mało smaczne , porcję maleńkie, nie polecam . Paulina odradzam (1) Od kiedy właściciel z córeczką operują lokalem nie da się jeść tego co tam... Ex klient Ps - pizzę zamawialem Fuuuj (1) Tragedia. Duża pizza MEGA Gruba ważyła z 10 kilo, przyszła zmiazdzona,... Piotr
Co roku robie u Nich impreze ale to byla ostatnia (1) Nie polecam. Odradzam z wlasnego doswiadczenia. Od 5 lat robie coroczna... Agnieszka Nie polecam (1) Pizza przyjechała po 1,5h a na dodatek zimna i spalona. Sos jakiś wodnisty i... Marcin Co to ma znaczyć!!! (1) Dostalam jedzenie zimne surowe nie dobre nigdy więcej tam nic nie zamowie... Wkurzony klient Bleee (1) Od paru lat kupuje pizzę w laparmie, Ale dziś Prima aprilis dostać taką... Nie znajomy Polędwica, frytki i spaghetti neapolitańskie (1) Polędwica z wierzchu spalona + czuć starym olejem, niewłaściwy sos (NIE PRZY... Turysta z półudniowej polski Masakra (1) Pizza pollo .Czas oczekiwania 1h a przyjechała po 20 min tu moje zdziwienie... Klientka kucharz porażka (1) 1szy raz tam jadłem więc zamówiłem bułkę z kurczakiem, pomysłałem że tego nie... Krzysiek Bardzo dobre (1) Oceniam risotto oraz penne z tunczykiem ktore tak mi zasmakowalo ze... Karolina żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) żenada to skromnie powiedziane.Zamówiliśmy 5 razy pizzę ,według strony przy... zniesmaczeni zamówienie przez portal pysznepl opłacone przelewem nie dotarło do zamiawiającego! (1) zamówienie przez portal pysznepl szacowany czas dostawy 60 mim po 3h brak... lilly Obiad w lokalu (1) Idealne miejsce na zamówioną wcześniej stypę po pogrzebie. Smaczne jedzenie,... Tersyn masakra ;/ (1) co to za badziew?!!! zamawiam 3 obiady. pierś po bolońsku z serem, pierś... Karolina Przepyszne ciasto (1) Zamówilismy na grubym cieście, ponieważ uwielbiamy ciasto pizzowe; Pizza była... Ania nie polecam (1) Zamawiałwm kilkakrotnie pizze, ale za każdym razem przywozili pod inny adres... klient zadowolony polecam (1) Byłem drugi raz w niedzielne popołudnie z rodzinkã na obiadku, zamówilem... arkadiusz Dostawa (1) Czas oczekiwania na zamówienie - 2,5h. To pewna różnica w stosunku do 1h, o... Mmm Polecam (1) Pizza naprawdę pyszna w stosunkowo niskiej cenie. :) Polecam i na pewno... Asia