Robert - opinia (1) Pizza i burgery przepyszne. Polecam Robert Zawiedziony - opinia (1) Po prawie 1. 5 godzinie oczekiwania, otrzymałem burgera w którym bułka była... Zawiedziony Jarek - opinia (1) Grochówka super !!!! porcja konkretna nie jak wszędzie mini miseczka . Jarek
Klaudia - opinia (1) Obsługa zawsze miła, sympatyczna i chętna do rozmów. Pizza jakościowo i... Klaudia P i A - opinia (1) W Gdyni wg nas najlepsza pizzeria, reszta też pyszna, a zwłaszcza frytki :) P i A Baska - opinia (1) Bardzo miła obsługa a pizza zrobiona na smacznym cieście , skladniki też... Baska Kartuska 100 pozdrawiam (1) Zamawiam pizze praktycznie co tydzień dla całej rodziny i jeszcze nigdy mnie... Arek Pizza jak ze srodmiescia! (1) Kto by pomyslal, ze na cisowej w zakatku Gdyni miesci sie tak przyzwoite... Daniel Pysznie!!!! (1) Polecam z czystym sumieniem. Zamawiam tam od dawna. Jakiś czas temu zmienił... Angi Dominika - opinia (1) bezkonkurencyjna pizza w Gdyni Dominika To nieporozumienie (1) Taka pizza może dobra byłaby w Bolszewie w budce z piwem. Słabe grube ciast.... Dex Pycha pizza (1) Pycha pizza na fajnym cienkim cieście. Ilość składników i ich jakość w mojej... tAboon Porażka! (1) Nie dosyć, że przyjechało zamówienie spóźnione, to zimne. Ceny za dowóz z... Rodzina Jedna z najlepszych pizzz w trojmiescie !!! (1) Często jeżdżę trasa Gdańsk - Wejherowo . Przy zjeździe z obwodnicy patrzę... Dj Crazy Trójmiasto super (1) najlepsze burgery ,pizza ,dania tymek polecam zdecydowanie (1) Pyszna pizza, miła obsługa, polecam zdecydowanie !!! just11 Klijent (1) Polecam menu przyzwoite obsługa super drobniutka blond kelnerka doradzi... Ja Coraz gorzej... (1) Pizza dostarczona po 1.5 godzinie - zimna Tłumaczenie że dużo zamówień jakoś... Marcin R. polecam (1) Polecam w 100% zamawiam od paru miesięcy i jedzenie naprawdę godne polecenia... chylonska Nie polecam (1) Zamówiłam pizze do domu, pizza tłusta i wcale dobra nie była, a poza tym... Mania