Plamienie implantacyjne

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Witam. Potrzebuję porady, ponieważ dziś rano obudziłam się z zaplamiona piżama i przez cały dzień chociaż bardziej skąpe utrzymuje się ciemno brązowe plamienie. Ostatnia miesiaczka była 24 lipca, trwała 5 dni z tym, że była zupełnie bezbolesna co u mnie nigdy nie miało miejsca, wcześniej miesiączkę miałam 7 czerwca. Pomyślałam, że może to jakieś uszkodzenie po stosunku, albo jakąś nadżerka, ale teraz zaczynam myśleć o ciąży. Umówiłam się do lekarza dopiero na wrzesień, z obliczeń wynika że byłby to 2 tydzień.

Proszę o poradę, czy powinnam się martwić, czy mogę już wykonać test dla świętego spokoju? Okres powinnam dostać za 24 dni, cykl u mnie trwa 38dnim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nawet jeśli to plamienie implantacyjne to test ciążowy i tak wyjdzie negatywny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, nie ma sensu robić testu przed spodziewanym terminem miesiączki. Najlepiej w dniu w którym powinnaś dostać okres zrobić beta HCG.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

proponuję brać teraz kwas foliowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...