Płażyński o mobbingu w urzędzie

Opinie do artykułu: Płażyński o mobbingu w urzędzie.

Kandydat PiS na prezydenta Gdańska sugeruje, że w gdańskim magistracie panuje mobbing, przejawiający się w dyskryminacji płacowej, zastraszaniu, wyrażaniu w sposób wulgarny w stosunku do podwładnych i braku zgody na urlopy. Adamowicz odpowiada: "Nie ma mobbingu. Było jedno postępowanie".

Kacper Płażyński o kwestie mobbingu w magistracie pytał Pawła Adamowicza już podczas środowej debaty kandydatów na prezydentów zorganizowanej przez Dziennik Bałtycki. Urzędujący prezydent ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To fakt - Prawo i Sprawiedliwość dzieli, bo oddziela uczciwych od innych,

Czyżby Pan proponował solidarność ze złodziejami mienia publicznego czy nieudacznikami?
I to w imię czego? Podział ludzi na dobrych i złych, mądrych i niezbyt lotnych, sprawnych i niepełnosprawnych od zawsze jest obecne w życiu i polityce. Skąd POmysł, by "nie spierać się kto ukradł, a kto nie ukradł? Czy wpuszcza Pan do swego domu, każdego kto zapuka w imię jakiejś wydumanej "solidarności"?
Proszę odstawić mendia polskojęzyczne i zacząć myśleć - to nie boli!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

A może strona

nieprzepraszamkaczynskiego albo nieprzepraszamdudy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

To prawda trzeba dawać szanse

Ale nie PIS.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A co umiał Adamowicz, gdy zostawał Prezydentem Gdańska???

Jak można, w dzisiejszych czasach, uważać człowieka 29 letniego za młodego i niedoświadczonego? Ile lat ma Prezydent Austrii czy Francji, a ile lat mają założyciele takich światowych koncernów jak Google, Facebook i innych. A przecież pan Kacper wychował się w domu, w którym polityka była od zawsze, Jego Ojciec zakładał PO, był marszałkiem Sejmu itp.
Zgadzam się, że czas na zmianę włodarza naszego pięknego Mista, ale tylko pan Kacper jest gwarantem Dobrej Zmiany- inni to tylko służą do rozproszenia głosów, aby dotychczasowy Układ trwał dalej.
Damy Radę!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

co za d**ilne komentarze budyniowo - popaprańskich troli zindoktrynowanych przez media niemiecko-rosyjskie lub zdesperowanych - chyba czują, że nadchodzi moment odrywania od koryta - to może boleć i stąd chyba ta frustracja i mowa nienawiści obrażająca wszystkich, którzy mają nadzieję wreszcie na zmianę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie wierze :(

To się nie dzieje naprawdę... :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

podpuszczone przez totalsów poświęciły swoje dzieci na awanturę polityczną!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie zauważyliście że deprecjonowanie i obrażanie ludzi widzących w Pis ie wreszcie nadzieję na odwrócenie deprawacji państwa i społeczeństwa, likwidowania państwowości i niezależności, tworzenia korupcyjnych układów, bezkarności wyjątkowej kasty.. że to już nie przechodzi - to było dobre jeszcze 8 lat temu!
Teraz co najwyżej odnosi odwrotny skutek - róbcie tak dalej, a mam nadzieję, że w następnych wyborach będzie większość konstytucyjna po stronie prawicy i będzie możliwość naprawy wszystkiego tego co zostało spaprane i zaniechane po 89 roku!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

PIS podzielił Polaków jak nikt inny

Nie dajmy sie tak podzielić w naszym kochanym Gdańsku, błagam!!! :( Ile można się ciągle spierać kto ukradł, a kto nie ukradł? Jak kiedyś, tak i teraz tylko solidarność nas uratuje (ale nie mam na mysli obecnego NFZZ, pożal sie Boże)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14

Nie obchodzi mnie

ile kto kradnie, bo moją rolą jest skupić sie na swojej pracy, a nie snuć teorie spiskowe. Obchodzi mnie, kto coś robi, żeby w mieście było jak najlepiej. Sztandar z hasła "kraść" nie robi na mnie wrażenia, choć sam nie jestem bogaczem. Ale jakby kazdy skupiał sie na tym, co może zrobić żeby zyskać, a nie ile mu kradną, to świat byłby lepszym miejscem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

póki co koryciarze to popaprańcy, zieloni, budyniowi klakierzy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

chyba że sędziowie na telefon - nadzwyczajna kasta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

weź coś na uspokojenie bo się zaplujesz popaprańcu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

wmawiaj sobie że Pis tak samo kradnie jak poprzednicy, wmawiaj - tylko rzeczywistość jest całkiem inna!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

tyle pogardy do drugiego człowieka to tylko z ust totalsów, popaprańców, kodziarzy, budyniowo-bolkowych klakierów...
szczekajcie i opluwajcie - mam nadzieję, że po 21ym będziecie mieli powody do prawdziwej frustracji!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

A może pora się zająć konkretnymi propozycjami

zamiast kampanią negatywną na poziomie pisma Fakt? A nie, zapomniałam, przecież to trzeba byłoby mieć jakieś pojęcie o realnym Gdańsku, a nie tym wymarzonym... No, ale przynajmniej jak się nic poza marzeniem nie zrobiło, to ludzie nie mają jeszcze za co nie przepraszać....

O losie, tragedia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Chrześcijańska kultura, czyli molestowanie seksualne dzieci i dojenie milionów zł z budżetu.

Ha ha.

Gdyby tylko im pozwolić, to znowu zaczęliby palić stosy z niewiernymi. Wypad z prawactwem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5