Płyty na Kubusia Puchatka

Ktoś coś wie, kiedy rusza akcja układania płyt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Buhahaha, wreszcie ktoś pisze jakie będą jaja. Wasze płyty przejęła Gmina i sobie je gdzieś położy. Na pewno nie na Waszej ulicy, bo nie ma takiej możliwości, żeby poprowadzić odwodnienie. Pomnik dla organizatora z płyt postawcie. Upss!!! To już nie Wasze płyty. Buhahhhaa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

A z skąd takie info ze nie bedzie robione jestes w radzie czy co .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mąć wody , nie plotkuj , nie kombinuj jak nie wiesz nie opowiadaj nie prawdy . Prace są planowane nawet projekt odwodnienia i drenaży już powstaje . Nie dałeś kasy , nie pisz .
Kto pisze takie bzdury , komu zależy na mąceniu wody odpowiedzcie sobie sami .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

W zwiazku z brakiem mozliwosci odwodnienia czy drenazu KP, Gmina nie planuje polozenia plyt. Nie jest prawda ze istnieje na dzien dzisiejszy jakikolwiek harmonogram prac.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytając wszystkie wypowiedzi to myślę, że należałoby naprawdę odwołać radę sołecką wraz z sołtysem, banda kombinatorów. Jeszcze trzeba ich rozliczyć za ten park wodny przy Księżycowej , ponoć poszły tam ogromne pieniądze podatników na sam projekt a ławki stoją w błocie , od ponad roku nic się tam nie dzieje, obraz nędzy i rozpaczy. Co do drogi na Kubusia to i tak będzie w marcu ruszają prace. Radni z rady sołeckiej nie przypisujcie sobie zasług które się wam nie należą bo nie potrafiliście się z gminą dogadać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hahhahaha brawo, rada sołecka sobie przypisała Wasze zasługi.
To jest szczyt chamstwa.
Wynika, że dzieki ich cieżkiej pracy, całej akcji macie co macie.
A wy im tylko utrudniacie i nic nie robicie. Japotole jeszcze niech se ordery przywieszą ale szkoda, że za kłamstwo im nosy nie urosną. Wszyscy z rady mieliby długie nochale ze hoho.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam jedną wielką prośbę !!! aby ludzie z KP którzy nie składali się na płyty nie wyrażali swojej opinii czy to dobrze, czy źle, czy kłaść je od początku, środka, końca, kto na tym zarobi a kto nie !!!
Moja propozycja jak będą położone cieszcie się tym co jest, użytkujcie i zróbcie zbiórkę na następny kawałek wśród osób które się nie złożyły.
Ja dałem pieniądze i nie mam problemu czy ktoś będzie po nich jeździł co się nie złożył, ale liczę na trochę pokory i proste dziękuje, że udało się zrobić chociaż kawałek.
Przestańcie marudzić i cieszcie się, że będzie wygodniej, i proponuje już zamknąć ten wątek !!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to za farmazony? Skąd koszt 50 zł m/cznie? Na spotkaniu na którym byłam mówione było o koszcie 4500-5000 zł od gospodarstwa. Dodatkowo warunkiem musiało być złożenie się wszystkich właścicieli działek, nawet tych niezamieszkałych (nierealne!). Nie pamiętam też, aby padły jakieś deklaracje ze strony Gminy, co do corocznej akcji układania plyt ( w ogóle nie było o tym mowy, bo na spotkaniu nie było przedstawicieli gminy a na jednym spotkaniu temat umarł - przynajmniej otwarcie nic nie było komunikowane). Z tego mi wiadomo droga była równana, ponieważ mieszkańcy zebrali na to pieniądze - a nie dzięki panu WKZ (bo zakładam, że o tej osobie mówimy) - Skądinąd nie mam nic przeciw temu panu, ale chyba sztucznie się mu te zasługi przypisuje. Wolę mieć płyty teraz na swoim odcinku, niż za 3 lata na całej ulicy. Nic nie szkodzi, aby mieszkańcy dalszych odcinków się dalej organizowali i składali.
Zawsze w takich sytuacjach pojawiają się osoby skore wrzucić g.... w wentylator.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Franek, od razu wiadomo, że jesteś z obozu od Pana z Rady Sołeckiej. Gdybyś był z obozu organizatora, to byś wiedział, kto i ile dał, a kto nie dał. Podejdź do mieszkańców z początku KP, to Ci powiedzą, jak załatwili sprawę zakupu płyt.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem to drogę równali mieszkańcy za własne pieniądze , fakt było jedno czy dwa równania gminne ! Ale to nie wystarczało .
Dość tych kłamstw sama płaciłam za jedno równanie !
To po co płyty jak tak dobrze było i jest za naszego pana z rady i opieki włodarzy , droga jest super dziękujemy nie będziemy kłaść płyt bo droga jest idealna i płyty by ją zniszczyły !
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze tematem wykupu drogi nie zajmował się "organizator zbiórki" tylko jeden Pan z Rady Sołeckiej. ( Zbierane były podpisy pod petycją itd.)
Po drugie ten sam Pan z Rady Sołeckiej zorganizował spotkanie mieszkańców w sprawie naszej drogi i proponował założenie subkonta i wspólną zrzutkę mieszkańców na płyty na całe Kubusia Puchatka. Wszyscy po równo. Cała akcja miała trwać do roku 2020 i wtedy całe KP było by w płytach. Mieszkańcy w szczególności z początku KP się nie zgodzili, bo nie będą budować całej ulicy a interesuje ich tylko kawałek pod ich domem. Więc dlaczego mieszkańcy reszty KP mają budować początek KP i u siebie?? Koszt miesięczny miał wynosić 100zł jednak po rozmowach z UG wynosiło by to 50zł na zakup płyt a gmina by je położyła. Układanie płyt miało by być raz w roku do końca zbiórki. Wiemy przecież że gmina ma inne ważniejsze drogi na których wciąż nie ma płyt i dłuuugo by trwało zanim by położyli na KP. Dodam że Pan z Rady Sołeckiej mieszka u nas na ulicy ;) Gdyby gmina nie przejęła drogi to płyty mieszkańcy musieli by sami kupić i położyć. Dodać muszę tu że przez ostatnie dwa lata, droga była równana właśnie dzięki temu Panu i my mieszkańcy nie ponosiliśmy za to żadnych kosztów. Poza tym gdzie szanowni mieszkańcy byliście gdy droga była prywatna i trzeba było iść do właściciela drogi by ją naprawił?? Wtedy każdy siedział z głową w piachu. Teraz Pan "organizator" zajął się zakupem płyt bo ma w tym swój cel - płyty pod swój dom. Ciekawe ile osób się zrzuciło, po ile, w szczególności ciekawe czy wszyscy mieszkańcy z początku KP zapłacili czy może reszta mieszkańców sponsorowała tym kilku osobom drogę z płyt??
Pozdrawiam forumowiczów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

No to dobrze, że masz pełną świadomość i to jest uczciwe podejście do sprawy, ale czy wszystkim się to podoba, to raczej wątpię...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może organizator powinien przeprosić wszystkich , że tu mieszka , sprzedać płyty gminie i oddać pieniądze . I znowu będziemy otaczani troskliwą opieką pani sołtys rady sołeckiej i pana burmistrza . Tak dobrze się jeździ teraz , płyty są zbędę . No i jeszcze problem wody gliny .
Przez te płyty same problemy , awantura na ulicy .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Obserwator, łapka w górę ode mnie za trafne spostrzeżenia w sprawie organizatora!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja z pełną świadomością takiej możliwości dałam kasę. Jakoś wcześniej inni drogę mieli gdzieś, to nawet takim kosztem warto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kim jesteś obserwatorze , tylko obrażasz ludzi . Jaki jest cel twojego działania ? Ludzie się zebrali i mają płyty , w kupie siła !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

jesteś idiotą, więc zamilcz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Buhahaha, nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać z Waszej naiwności. Jaka składka dla organizatora? Ludzie, ale Wy jesteście krótkowzroczni! Pan się złożył i Pani się złożyła i Ci Państwo z naprzeciwka też się złożyli i dużo osób się złożyło, żeby między innymi organizator w cenie organizacji też sobie jeździł po płytach. I to za Waszym przyzwoleniem. Akcja się jeszcze nie zaczęła, ale jaja będą i ja Wam to mówię! Proponuję postawić pomnik dla organizatora na Waszej ulicy! Buhahaha!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

Może powinniśmy zorganizować w ramach podziękowań jakiś festyn na KB. Dmuchańce dla dzieci, gril, kiełbaski, parasole, piwo...itp. Zaprosimy p. sołtys i kogoś z rady niech się pobawią, może jakieś przecięcie wstęgi i pamiątkowe zdjęcie :)

Pomimo że jeszcze nie ma drogi to dobra robota, brawo dla organizatora za wytrwałość.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Przyłączam się do podziękowań dla organizatora i chętnie złożę się na prezent dla niego . Nie mogę już się doczekać nowej drogi . Czasami jak pewnie każdy mieszkaniec KB śnie o nowej drodze . Dziękuję sołtysowi i radzie za wspaniały plac rekreacyjno błotny i siłownie zewnętrzną również błotną . Zawsze miło ich wspominam jak wpadam w dziury na Kubusia Puchatka . Na siłowni i na placu rekreacyjnym jeszcze nikogo nie widziałem i pewnie długo nie zobaczę za to na ulicy ciągle kogoś mijam .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

Kuna na dachu (17 odpowiedzi)

Szukam sprawdzonego łapacza kun:) Znacie?

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (120 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...