Po razy kolejny dobra inwestycja

Zawsze chodzilam do jednej i tej samej fryzjerki gdzie placilam 30 zł a potem 35 zl mimo, iz bylam stała klientka przez 6 lat kilka razy w roku. Nie spodobało mi się takie potraktowanie mojej osoby jako stalego klienta i postanowilam znalezc inny salon, tym razem z wyższymi cenami. Postanowilam zainwestowac, bo skoro cena wyzsza to i jakosc uslug musi byc naprawde dobra. Zaryzykowałam pierwszy raz latem w salonie Hanny Zyguły w Gdyni, czytając wczesniej na internecie opinie. Trafilam szczesliwie i przypadkowo do Pani Justyny, która często byla wymieniana w pozytywnych ocenach salonu. Na mycie i strzyzenie u Pani Justyny trzeba przeznaczyc 1 godzinę. To bylo dla mnei nowoscią, bo do tej pory przyzwyczajona bylam do 15 minutowego traktowania moich wlosow przez fryzjera. Pani JUSTYNA jest perfekcjonistką w swoim fachu. Dziś skorzystalam z jej talentu drugi raz i mimo, że strzyzenie bylo zupelnie inne niz za pierwszym razem (inna fryzura), jest tak samo idealne jak pierwsze. Dodam jeszcze, że Pani Justyna jest osoba bardzo sympatyczna, usmiechniętą i potrafi bardzo fajnie doradzic. POLECAM :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Po razy kolejny dobra inwestycja

i ile zapłaciłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Po razy kolejny dobra inwestycja

Ja nie polecam tego salonu, ceny kosmiczne za wszystko, a jakosc uslug bardzo srednia. Szczerze mowiac slyszalam tyle zlych opinii (niestety po czasie, jak juz rozmawialam o salonie ze znajomymi), ze az trudno mi uwierzyc w zadowolonego z cen klienta, ktoremu za duzo bylo 35zl ;0 . Ja 2 lata temu za podciecie koncowek (na prostych wlosach) i jakies 2, 3 machniecia nozyczkami na pozostyalych wlosach zaplacilam bodajze 70zl, jesli nie wiecej. Za farbowanie na jeden kolor chyba blizej 250zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Po razy kolejny dobra inwestycja

Witamy serdecznie!

Bardzo nam przykro, że niektórym osobom zależy na tym aby zrazić naszych klientów do korzystania z naszych usług. Musimy sprostować wypowiedz autora white_rabbit ponieważ nie istnieje w naszym cenniku usługa koloryzacji na jeden kolor w cenie wymienionej przez powyższego autora. Jest bardzo zawyżona ale chyba było to celowa prowokacja.
Szkoda, że na łamach internetu można wypisywać takie bezpodstawne informacje bezkarnie.

Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do zapoznania się prawdzimym cennikiem naszych usług.

Studio Hanny Zyguła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0