Witam. Kupiłam niedawno mieszkanie i podjęłam się jego urządzenia. Zakupy towaru okazały się dramatem !!! Ilekroć zamówiłam transport to ten zawsze się spóźniał ( nieraz do 3h !!!) a do tego kierowcy byli wyjątkowo niemili i grubiańscy i odnosili się do mnie w lekceważący sposób ! Transport w państwa firmie przeszedł jednak moje najśmielsze oczekiwania. Przywitał mnie młody uśmiechnięty pan, który jak się okazało znał nasze osiedle lepiej od nas i zaproponował nam zjechanie do garażu podziemnego aby ułatwić nam wyładunek auta !!!!! rzecz dosłownie nie do pomyślenia u konkurencji, która w olewający sposób nakazywała wyrzucić wszystko na chodnik i uciekała. Na koniec po naszym użalaniu się, że nasza wymarzona kabina jest odrobinę za droga i nie stać nas na jej zamówienie zadzwonił na oddział i wywalczył dla nas rabat ! Teraz moja łazienka wygląda przepięknie a firmę BOKARO polecam wszystkim wprowadzającym się sąsiadom i przyjaciołom. Dlatego też pragnę gorąco podziękować wspaniałemu panu kierowcy za okazaną życzliwość i pomoc oraz polecić firmę jako rzetelnego sprzedawcę.