Chodziłam do Pani Hani na kurację odchudzającą i z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim, którzy chcieliby się zacząć odchudzać. Pani Hania ma świetne podejście do ludzi. Jest zawsze uśmiechnięta i potrafi zdopingować do działania nawet wtedy, gdy jest kryzys. Ale to jedyna kwestia pozytywna. ;( samo centrum jest bardzo drogie, koszt diety miesięcznie to około 600zł...zbyt dużo przy przeciętnych zarobkach...i jeszcze jedno...pani pracująca w recepcji, blondynka...Monika chyba miała na imię...no cóż...pomyłka. Niekompetentna, nie znająca się na problemie, zależy jej tylko na tym, by sprzedać suplementy, a nie na pacjencie... któryś raz była dla mnie nie miła przez tel, a jak przyszłam to "obceniła" moją figurę od góry do dołu. To przykre, bo przecież powinna zachować się inaczej, po to tam przychodziłam, bo miałam problem. Ogólnie, gdyby Pani Pani Haniu zmieniła poradnię to chętnie wróciłabym na dietę, ale w Natur ceny są zbyt wysokie i ta Pani Monika... powinna zostać zwolniona za takie podejście do klientów. Punkt odwiedzałam w wakacje, może teraz coś się zmieniło...