Gorąco polecam! Bardzo profesjonalna obsługa, fachowość i rzetelność -zarówno w układaniu diety, jak i w poważnym podejściu do klienta. Niesamowicie indywidualne podejście, dopasowanie się do potrzeb i trybu życia klienta, ale najważniejsze - życzliwe podejście, nie oceniająca, tylko wspierające. Jeśli chodzi o mnie: korzystam z usług tej firmy od 7 tygodn, a schudłam już 8 kg: nigdy nie byłam głodna, wręcz przeciwnie, czułam i czuję się świetnie! Od ponad 10 lat nie udało mi się schudnąć, z powodu braku silnej woili i głupich błędów w odżywianiu. Ale przy pomocy świetnie dobranej diety i mądrych wskazówek, zbliżam się do wymarzonej wagi, choć sama nie wierzyłam, że jest to jeszcze możliwe. Jeśli ktoś nie umie sobie sam poradzić ze swoją nadwagą, to naprawdę warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy z takimi problemami i z tą tematyką są na codzień, oni wiedzą więcej i wiedzą, jak pomóc. Ale trzeba, tak myślę, dobrze trafić. Uważam, że ta firma, to strzał w 10, przynajmniej w moim wypadku! I jestem paniom pracującym w niej bardzo wdzięczna!