Zgłosiłam się do p. Magdaleny po tym jak od dłuższego czasu coraz częściej spotykałam się z artykułami dotyczącymi diety wykluczeniowej u osób z hashimoto. Jestem chora już wiele lat, ale z każdym rokiem czułam się bardziej ospała mimo dobrze dobranych leków i stałej kontroli endokrynologa. Postanowiłam spróbować diety również z powodu powiększającej się nadwagi.
Kiedy trafilam pod opiekę p. Magdaleny wiedziałam, ze to dobre miejsce. Został przeprowadzony obszerny wywiad na temat mojego dotychczasowego stylu żywienia i moich oczekiwań wobec diety. Przeprowadzony został również test na nietolerancje pokarmowe, a na jego podstawie została dobrana dla mnie dieta z uwzględnieniem wszystkich moich "zachcianek".
Z każdą kolejną wizyta p. Magdalena pytała się coś zmienić, czy coś dodać i czy odczuwam poprawę samopoczucia. Częste wizyty w początkowym etapie diety były bardzo motywujące i ułatwiały pracę z dietą. Pani dietetyk pomogła mi przebrnąć przez trudy wakacyjnych pokus, napady chęci na słodycze oraz święta.
Teraz jestem już pod opieką p. Magdaleny już prawie 6 miesięcy i jestem zachwycona z efektów. 20 kg mniej, dużo lepsze samopoczucie oraz mnóstwo energii.