Polecam

Ja osobiscie nie zgadzam sie z komentarzem niżej, to bzdura, ochrona D.H Batory to solidna firma,a co do obowiazków ochrony tego obiektu to pan nie ma pojecia.jest pan stałym klientem to powinnen pan to zauważyć. Mam bardzo pozytywne zdanie poniewaz takze przydarzyła mi sie przykra historia, a ochrona staneła na wysokosci zadania, wykazali sie odpowiedzialnoscia zaradnościa i pomocą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

skarga

bylem ostatnio w batorym jestem osoba biedna i pani z ochrony taka niska mloda w czarnych długich wlosach byla niemiła powiedziała domnie s*******aj zaczeła wyzywac mnie a ja tylko wpadłem do bomi kupic cos do zjedzenia moze nie wygladam na bogacza ale czy tak sie traktuje ludzi a pozatym pani była bardzo zajeta rozmowa z jakas dziewczyna. moim zdaniem ta pani powinna sie zajac bardziej praca bo poszedlem do bomi a tam dwóch meneli spało a nie zaczepiac normalnyh ludzi. niewiem czy chciała sie popisac przy jakiejs kolezance czy co ale tak sie ludzi nie traktuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: skarga

Panie Andrzeju kłamstwa pan wypisuje, Skorpion nie obsługuje sklepu BOMI więc jak ma pan problemy to niech pan sobie je zrewiduje w domu , a nie wypisywać nieprawdę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0