Polecam

Jestem studentką tej szkoły i jestem bardzo zadowolona.Klimat szkoły naprawdę zadowalający,wszystkie zajęcia mam na Biskupiej a studiuję dziennie :) Uczyć się trzeba,nie da rady przejść za ładne oczka lub za jakieś ciasteczka...przynajmniej na pedagogice.A Panie w Dziekanacie są przesympatyczne i zawsze pomagają! Zapraszam na tą uczelnię!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam

Ja niestety NIE POLECAM!!!
Może dzienne odbywają się na Biskupiej, ale zaoczne - nie, i tu właśnie zaczyna się KOSZMAR. W trakcie rekrutacji chyba "zapomnieli" o tym wspomnieć;)

Budynek (na Biskupiej) ładny, ale zajęcia prowadzone są już w mniej atrakcyjnych miejscach !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Polecam

Przepraszam, ale czegoś nie rozumiem...."Kalinka"(Budynek (na Biskupiej) ładny, ale zajęcia prowadzone są już w mniej atrakcyjnych miejscach !!!)
Czy przyszłaś studiować bo ładny budynek czy o co chodzi??To jest twój priorytet?Uważam tą opinię za dziecięcą!!Naprawdę dziecko zastanów się zanim coś napiszesz bo są to bzdury!!I te ostatnie dwa słowa atrakcyjnych miejscach....??Atrakcyjne miejsca wybiera się na wypoczynek,a nie na naukę!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1