Polecam

Świetna pizza, smaczna,bogata pod wzgędem składników i w porównaniu do innych pizzerii tania. Troche długi czas oczekiwania ale po za tym pełna satysfakcja. Dawno nie jadłam tak dobej pizzy!!!:) Polecam!!:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Polecam

Smaczna to była kiedyś, ostatnio troszkę się pogorszył smak serwowanych tam potraw, choć zdarzają się dni że pizza jest naprawdę smaczna, zdarzyło się parę razy że pizza była po prostu spalona, i to nie chodzi o ciasto ale o wierzch pizzy- po składnikach było widać że coś im się za bardzo przypiekła, a wtedy i smak jest nie najlepszy. Ostatnio przerzuciłam się na pizze z Alfa na deptaku, ceny te same a pizza o wiele smaczniejsza- taka jak w domu, a sos czosnkowy to po prostu marzenie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam

Nie jestem jakimś wybitnym koneserem pizzy ale zamówiłem 2 albo 3 razy i średnio mi smakowała... Poza tym kto w taki sposób poleca pizzerie jak nie sami właściciele... ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam

Jeśli zamieszczony komentarz był skierowany do mnie drogi Zjadaczu Pizzy, to bynajmniej właścicielem żadnej konkurencji nie jestem, po prostu wiem co dobre i co smakuje mi i mężowi w awaryjnych sytuacjach, ostatnio nawet znajomych udało się przekonać do pizzy z alfa, i to bez zbędnych ceregieli. Pizza tak dobra ja domowa- wiem bo w domu sama przyrządzam i czasami jestem zazdrosna bo z Alfa jest lepsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Polecam

Niezła jest też Muti (tej opisywanej nie znam). Najlepsza w 3mieście jest Dziobak Pepe (nazwa z księżyca, ale pizza najlepsza jaką w życiu jadłam). Niestety to w Gdyni, w Witawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam

nie no sorry. jesli komuś smakuje taki placek to jedynie wyrazy współczucia. że tak powiem "bogatość" składników i niska cena nie może iść w parze z jakością i zdrowiem. dwa razy, i to chyba przez pomyłkę, miałem okazję spróbować tej tzw 'kuchni' z gotowych półproduktów, poniżej krytyki.
jeśli pizza to tylko u Włocha, nieopodal, na Polnej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam

U Wlocha jest ok. ale lepsza jadlam w De Mario we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0