Polecam!

Trafić na dobrego lojalnego i rzetelnego mechanika, który nie wciśnie klientowi byle czego, byleby kasę zapłacił, to prawie jak cud w dzisiejszych czasach. Dla mnie takim cudem jest warsztat Pana Roberta. Chłopaki znają się na swoim fachu jak mało kto. Głośne stukanie słyszane w kabinie w innych warsztatach zdiagnozowane jako "sprzęgło do wymiany", lub "sworzeń" bądź inne "określenia" naprawy za około tysiąc złotych, tutaj zostały zdiagnozowane przez chłopaków w 15 minut jako krzywo położone przewody hamulcowe stukające o miskę olejową. Koszt kilkadziesiąt złotych. Trafna diagnoza, rozsądne pieniądze i można jeździć dalej. I wrócę tu z każdą usterką, a tam gdzie mnie skasowali i nie zrobili niczego nie wrócę już nigdy (renomowany warsztat "G").
Instal Gaz - miła obsługa Pani w biurze, fach w rękach trafnie rozwiązujący wszelkie usterki, przystępne ceny to coś, czego może sobie życzyć każdy kierowca, ale nie każdy to ma. Ja mam :)
i polecam każdemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię i oczywiście zapraszamy do nas na kolejne wizyty.
Pozdrawiamy!
Instal Gaz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0