Bardzo chcę podziękować pani Dorocie i całemu personelowi Plusika z opiekę nad dzieckiem i wspieranie jego rozwoju. Efekty są bardzo dobre i warto było poświęcić czas i pieniądze na ten cel. Kompletnie nie zgadzam się z poprzednią opinią na temat panującej tu niby fatalnej atmosfery. Opis umieszczony poniżej kompletnie mija się z moją oceną dlatego też postanowiłam przedstawić swój punkt widzenia.
Po pierwsze i co najważniejsze odnoszenie się trenerów i terapeutów do rodziców i dzieci jest pełne sympatii i szacunku. Dzieci się tu bardzo dobrze czują. Widzę, że każde dziecko czuje się tu wyjątkowe i dowartościowane. Rodzice faktycznie czekając na dzieci mogą sobie zaparzyć kawę i cicho porozmawiać. Nie spotkałam się z głośnym "pytlowaniem" jak na straganie. Gdy raz zdarzyło się komuś "popłynąć" w rozmowie to za chwilę się zorientował lub zwrócono mu delikatnie uwagę ,żeby ściszyć głos bo odbywają się zajęcia. Zdarzyło się to na moich oczach 1 max 2 razy a chodzę tu już 3ci rok (2xtyg). Możliwość przygotowania sobie kawy jest bardzo dobrym pomysłem, bo daje poczucie komfortu i możliwość relaksu. Ciche rozmowy z rodzicami dają możliwość wymiany opinii które zawsze są bardzo pozytywne