Polecana Położna środowiskowa?

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Poszukuję fajnej położnej środowiskowej z okolic Suchanina. Czy ktoś może mi polecić Panią, która zajmie się mną i maluszkiem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Polecana Położna środowiskowa?

Polecam swoją, od 30tc przychodzi raz w tyg ze swoim detektorem i bada tetno dziecka, ciśnienie matce, rozmawia, doradza, i to wszystko na nfz!! każda dziewczyna która Ją wybrała poleca dalej, czyli warto ;P Na koniec ciąży przychodzi nawet częściej zależy czy matka chce :) ma podejście dla matek, brzuszków a pozniej dzieci :) po porodzie sciaga szwy, kontroluje wage dziecka :) cudowna kobieta, widać że robi to co kocha :)
pani Anna Molenda 692589786
P.S. nie wiem czy suchanino weźmie, spróbuj, ogólnie gabinet ma na zaspie, ale dziewczyny z Moreny też ma pod opieką, więc kto wie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Polecana Położna środowiskowa?

ANNA Molenda polecam!
Konkretna a zarazem bardzo miła.
Pomogła mi przy ściągnięciu szwów. Zawsze waży maluszki.
Pomogła również przy karmieniu. Na prośbę przyjechała jeszcze tego samego dnia do domu mimo napiętego grafika zajęć. Przy drugim dziecku pojawiły sie problemy z karmieniem. Pani Ania wiedziała jak mi pomóc. Wyraźnie zaznaczala w czym jest problem i miała rację. Potrafiła konkretnie i obrazowo wyjaśnić jak mam karmić, żeby synek nie ranił mi piersi. A sądziłam że mając drugie dziecko już wszystko wiem - myliłem się. Gdyby nie Pani Ania pewnie bym zrezygnowała z karmienia piersią.
Dziękuje za jej cierpliwość. Miałam dużo pytań i na każde otrzymałam odpowiedź.
Szczerze polecam Panią Anię!!!
kobieta z powołaniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

W przychodni na Suchaninie. Siostra Basia. polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Siostra Basia? A to zakonnica, że jest siostrą? Czy po prostu jesteś jej bratem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jej ulubiony temat to dieta matki karmiącej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Polecana Położna środowiskowa?

A w jakiej przychodni przyjmuje? Jak się skontaktować z Panią polozna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przychodnia na Suchaninie ul. Otwarta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1