Agnieszka B - ocena (1) Korzystam z usług tej palcówki od 2017r Najpierw chodzilamutam do dr... Agnieszka B M.P - opinia (1) Polecam brak kolejek miła i profesjonalna obsługa. W końcu znalazłam... M.P Tomasz - opinia (1) Umówiłem się na wizytę kontrolną po złamaniu nogi, aby upewnić się, że kość... Tomasz
Neurolog i Dermatolog (1) Jak szukacie dobrego specjalisty to tylko w Polmedzie. Od lat leczę się u dr... Iga Przyjazna przychodnia (1) Korzystam z usług przychodni od bardzo dawna. Najpierw sama, a teraz... Joanna Brak szacunku do czasu pacjenta (1) Obiecują ze sami sie skontaktują - potem brak kontaktu. Nie kontaktują sie do... Pawel Nikt nic nie wie (1) Kolejka najpierw ustala, ze jedna osoba wchodzi po drugiej, następnie... Ala Tutaj warto skorzystać z opieki medycznej (1) Bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Dla osób niezorientowanych co i jak... Robert Gerasik Polmed Gdynia Dermatolog (1) Jestem niezadowolony z wizyty w ramach NFZ.Lekarz miał pretensję że jestem... jj Kardiolog (1) Polecam przychodnie polmed, korzystam tam z wizyt u lekarza pierwszego... Maria POLMED - polecam! (1) Dziękuję bardzo za miłą i profesjonalną obsługę w placówce POLMED ul .... Jacek Neurolog- Polecam (1) Jestem po wizycie u dr Struk-Roszmann.Lekarz rewelacyjny, a przede wszystkim... Ewelina dermatolog polecam (1) W tygodniu zgłosiłam się na wizytę do dermatologa, od dłuższego czasu miałam... Lena Polmed z pakietu (1) Zdecydowanie nie polecam. Dostałam skierowanie na usg połówkowe od dr... Joanna Gastroskopia (1) W dniu dzisiejszym miałem robiona gastrskopie po raz pierwszy w życiu.... Łukasz Hmm (1) Ogólnie sprawa wygląda tak. Wiele razy korzystałem z medycyny pracy i byłem... Piotr POLECAM (1) Do przychodni należę od 1,5 roku. Mam tam również wykupione ubezpieczenie z... Tomek Kultura i kompetencja (1) Z usług POLMED-u korzystam od 1,5 roku. Pierwsze miłe wrażenie zrobiły na... Agata polecam (1) Dzis kolejna wizyta,jedna z wielu. Panie w recepcji bez zarzutu, zawsze... wdzięczna Polecam (1) Panie z recepcji przemiłe i bardzo pomocne, pierwszy raz spotkałam się z taką... neo