Magda - opinia (1) Umówiłam przez stronę Polmed wizytę prywatną z możliwością odwołania płatną... Magda PR - opinia (1) Mimo umówionej godziny czas oczekiwania na lekarza ponad godzinę. Niemiła... PR Maria Brzozowska - opinia (1) Bardzo miła i rzeczowa obsługa. Polecam wszystkim którzy chcą się szczepić. Maria Brzozowska
Rafał TM - opinia (1) Rzetelnie, sprawnie, miło. Uzewnętrzniona wiedza pracowników, dobry kontakt,... Rafał TM Aurelia - opinia (1) Polecam placówkę polmed w Manhattanie mają tam najlepszych specjalistów w... Aurelia Monika - opinia (1) Polecam endokrynologa dziecięcego w Manhattanie. Już od kilu lat moje dziecko... Monika Profesjonalnie i miło (1) Jestem bardzo zadowolona i ze sposobu w jaki panie pielęgniarki w zabiegowym... Mirka Ł. badania genetyczne- jedyne takie miejsce w Trójmieście (1) długo szukałam miejsca gdzie można wykonać badania genetyczne w trójmieście i... Ewelina Laryngolog (1) W dniu wczorajszym odbyłem wizytę u laryngologa. Świetny i bardzo... Sławomir Placówka godna polecenia (1) Korzystałam z usług placówki kilkakrotnie. Bardzo miła obsługa recepcji ,... Magda ginekolog dr Mazurkiewicz-Klasa (1) Korzystałam z wizyty u ginekologa dr Mazurkiewicz-Klasa po wizycie u innego... Magda Najlepsza opieka (1) Dr.Frąckowski wspaniały człowiek. Trafiłam do Polmedu na USG z synkiem... Joanna Okulista (1) Potrzebowałam pilnej konsultacji u okulisty dla dziecka i tak trafiłam do... Aleksandra Zdecydowanie polecam. (1) Od roku korzystam wyłącznie z usług Polmedu w Manhattanie. Duży wybór... Natalia Fachowowa Opieka (1) Najlepsze centrum medyczne do jakiego mogłam trafić. Doskonała opieka... Lidka Polmed Manhattan (1) Wielokrotnie korzystałem z usług Centrum Polmed, szeroki zakres usług, krótki... Artur Polecam (1) Naprawdę szczerze polecam tą przychodnie. Byłam dwukrotnie na badaniu usg za... Agata Placowka godna polecenia!!! (1) Pilna wizta u laryngologa i naprawde pelen profesjonalizm. Od rejestracji po... Krysia ginekolog (1) W tym tygodniu trafilam do polmedu zupełnie przypadkiem. Pilna wizyta u... marta Polecam! (1) Rzadko spotykana w obiektach medycznych punktualność! Wizyta rzeczywiście... Sylwia