Południowy Stok

Temat dostępny też na forum: Siedlce
Budynki Południowego Stoku zgodnie z nazwą inwestycji powstają na łagodnym zboczu między ulicami Powstańców Warszawskich, Bądkowskiego i Zagórną. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum Gdańska, a osiedle wbudowane zostanie w dzielnicę z rozbudowaną infrastrukturą.

W ramach inwestycji powstanie sześć jednoklatkowych budynków wielorodzinnych z windami - w każdym z nich po 20 mieszkań. ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkiem ładne

Codziennie widzę z okien budowę tego osiedla. Na pewno ma ciekawą lokalizację i ładne położenie. 3mam kciuki żeby wygłądało jak na wizualizacji.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Świetna oferta

Osiedle naprawde ładne. Super położenie i przystępna cena. Budynki posiadają piwnice, suszarnię, wózkarnię itp pomieszczenia co nie jest często spotykane w nowo wybudowanych budynkach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lepiej obejrzeć zanim sie kupi

Ja widze te bloki od siebie z balkonu. Polowe mieszkan sa z widokiem na skarpe pare metrow od blokow lub gorne mieszkania sa na wysokosci ul. Powstancow warsz., 1/4 mieszkan z widokiem na sasiedni blok, pare metrow dalej. tylko 1/4 mieszkan z nowmalnym widokiem. Na wizualicajach tej wielkiej skarpu nie widac :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

ha, ha!

Też codziennie widzę tę inwestycję i trochę mnie wgięło jak zobaczyłam wizualizację i porównałam ją z rzeczywistym widokiem. Pewnie - piękne trawniczki, uliczki i stawki robi się fajnie na komputerze, ale rzeczywistość jednak odbiega od tych zdjęć. Chociażby kwestia samej górki - trochę jest wyższa. Odradzam zakup mieszkania w tej dzielnicy komuś kto nie lubi górek - tu wszędzie jest pod górę. A już najbardziej rozbawił mnie tekst z infrastrukturą - jedna szkoła (dwu zmianowa)-fakt z basenem, przedszkole - brak, sklepy Biedronka (aż jedna) i daleko do innych, no i najlepsza na świecie droga, gdzie dziura powstaje na dziurze. Ogólnie jak ktoś nie ma auta to odradzam. A tak poza tym to ok, widoki fajne!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Południowy Stok

Wielka porażka, sąsiad sąsiadowi w okno zagląda- dosłownie.
Mieszkania od skarpy bez widoku, słońca, partery na wysokości 0,5 m.
Trawniki fakt- zadbane, zobaczymy jak długo? Patronacka sprzeda mieszkania i przestanie tak je pielęgnować
Do sklepów bardzo daleko, albo Kartuska, bądź pod górę Suchanino, bez samochodu ani rusz Prezes na zebraniu porównywał lokalizację i cenę za m2 do osiedla Focha że niby tak tanio , a lokalizacja ,,prawe'' taka sama...pozostawiam bez komentarza sami zobaczcie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bloki ładne gorsze te ludzie co mieszkaja cholota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0