Pomoc w zakupie roweru crossowego

Witam. Może byłby ktoś w stanie doradzić mi jaki rower crossowy wybrać, jest tego mnóstwo na rynku ... Mianowicie jeżdżę większości szosa miesięcznie pyka 600- 700 km na moim obecnym starym rowerku.. poszukuje czegoś do 3000 tys. Opcja jest taka rower kellys phanatic 30 a może kross evado 8.0 tylko tu już trochę trzeba dołożyć pytanie do fascynatów rowerowego świata czy się opłaca ?? A może sami coś doradzicie?proszę o pomoc . Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie patrz na naklejke na ramie tylko na osprzet jaki jest w rowerze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć , ja właśnie ostatnio miałem taki temat u siebie i jestem już po zakupie , jak koleg wyzej napisała nie naklejka a osprzet , osobiscie kupiłem unibike viper za 3200 zł przerzutki deore shimano , hamulce rowniez deore , rower crrosowy 29 cali rama 19 cali , opony shwable naprawde bardzo mocno miałem juz ektremalny przypadek rozpedzony jechalem z lasu na płyty jumbo bokiem tarła cała opona o płyte i nic sie nie stało byłem w szoku , siodło żelowe , kaseta juz 30 przełożenien polecam serwis rowerowy żuchlinski a tam serwisant Rafał mega pomogl doradził
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...