Pomocy!!! Czy biżuteria to dobry prezent na święta?

Na pomoc! Czy coś z biżuterii będzie dobrym prezentem pod choinkę dla dziewczyny? Jakaś broszka, kolczyki, wisiorek.
Błagam pomóżcie bo nie wiem co wymysleć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy!!! Czy biżuteria to dobry prezent na święta?

Ja np kupiłem dla mojej Kici złote kolczyki takie słodkie kwiatuszki, ah:)))
Mysle ze zegarek firmowy tez moze byc niezłym prezentem na stronie Timexa mozna znalesc pare ładnych i niedrogich porownywalnych cenowo wlasnie z takimi ladniejszymi kolczykami:))
Mysle ze bizuteria to całkiem fajny prezent

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy!!! Czy biżuteria to dobry prezent na święta?

myślę, że bardzo dobry prezent, o ile dziewczyna nosi i lubi coś takiego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy!!! Czy biżuteria to dobry prezent na święta?

A ja mam taką przewrotną myśl...
jeśli kupuję dziewczynie perfumy... to kupuję prezent jej czy sobie? Przecież tak na prawdę to kupuje po to, żeby ładnie pachniała dla mnie... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy!!! Czy biżuteria to dobry prezent na święta?

a ja nie będę pisał co, bo moja śliczna często przegląda forum ;P .

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy!!! Czy biżuteria to dobry prezent na święta?

Brdzo dobry prezent :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy!!! Czy biżuteria to dobry prezent na święta?

Och Swietny prezent!!!! Wszyscy wiezą, ze biżuteria to najlepszy przyjaciel kobiety! ;))) pozd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy!!! Czy biżuteria to dobry prezent na święta?

> biżuteria to najlepszy przyjaciel kobiety! ;)))
i nieprzyjaciel kieszeni mężczyzny ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy!!! Czy biżuteria to dobry prezent na święta?

och ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam, że najlepszym pomysłem na prezent dla kobiety jest biżuteria. Mi najbardziej podoba się biżuteria z kamieniami naturalnymi, którą możecie znaleźć na stronie https://www.ankabizuteria.pl/ ... -naturalne . Moja mama jest zachwycona bransoletką, którą ode mnie dostała na ostatnie urodziny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, że dobry pomysł! Biżuteria jeżeli jest dla dziewczyny prawie zawsze się sprawdza! Bardziej problematyczny staje się jej styl.. dziewczyna lubi dużą i świecącą biżu czy raczej delikatną małą klasyczną ozdobę, którą ledwo widać?

W sklepie NUBE znajdziesz mnóstwo biżuterii o różnej charakterystyce i stylu, sprawdź może coś wpadnie w oczko!
https://nubejewels.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

według mnie, git pomysł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biżuteria to najlepszy z możliwych prezentów. Jeśli szukasz czegoś ładnego, polecam sklep online Biżuteria Szyk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Sam dałem swojej dziewczynie naszyjnik na święta i była bardzo zadowolona :DD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też już się nauczyli, żeby pytać, więc problem z nietrafionymi prezentami praktycznie zniknął. A że lubię też element niespodzianki, to odkryłam na Allegro opcje tworzenia listy prezentowej, aktualizuje ja sobie co jakiś czas i podsyłam zainteresowanym. Dzięki temu dostanę coś fajnego, ale nie wiem co. Na liście mam zwykle rzeczy, które mi się spodobały lub mnie zaciekawiły, ale nie są artykułami pierwszej potrzeby i zwykle szkoda mi na nie kasy zwyczajnie. Jestem wieklą fanką ceramiki Bolesławieckiej:
https://andyceramika.pl/czajniki
Na pewno zażyczę sobie taki ceramiczny czajnik z Bolesławca

Staram się też, żeby znalazło się na liście coś w każdym budżecie, czyli jakieś tańsze drobiazgi również. My pod choinkę zwykle dosyć szalejmy, nie mamy ustalonego budżetu ani losowania. I nie wyobrażam sobie z tego zrezygnować. Moment, kiedy patrzę na moich bliskich jak rozpakowują prezent i ich uśmiech na twarzy, to jeden z moich ulubionych fragmentów świat (wraz ze wspólnym zdobieniem pierników). ️ Też staram się cały rok słuchać i wychwytywać, co ktoś chciałby dostać. Zwykle chyba się udaje.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja np kupiłem dla mojej Kici złote kolczyki takie słodkie kwiatuszki, ah:)))
Mysle ze zegarek firmowy tez moze byc niezłym prezentem na stronie Timexa mozna znalesc pare ładnych i niedrogich porownywalnych cenowo wlasnie z takimi ladniejszymi kolczykami:))
Mysle ze bizuteria to całkiem fajny prezent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biżuteria dla kobiety zawsze może się sprawdzić. No, chyba że jest uczulona lub po prostu jej nie nosi. Warto mimo wszystko wcześniej zapytać. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...