Pomorskie Targi Terrarystyczne

Temat dostępny też na forum: Rozrywka
Już 28 stycznia się na Pomorskie Targi Terrarystyczne Terra Expo Gdynia 28 stycznia Arena Gdynia w Gdyni na Polsat Plus Arena Gdynia.Targi terrarystyczne Terra Expo to wydarzenie, które skupia wielu miłośników zwierząt egzotycznych. Naszymi wystawcami są hodowcy posiadający bogatą ofertę zwierząt egzotycznych, sklepy, dystrybutorzy oferujący wyposażenie i akcesoria potrzebne do hodowli ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

targi terrorystyczne

nie no kurka musiałem, musiałem :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Cena??

Cena 30 zł za takie coś..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilet wstępu na rynek ??? odradzam !!!!

a po co tam przychodzić ??? standardowo ci sami wystawcy z tym samym towarem obwoźnym , zwierzęta zamęczone lub chore , nie ma co kupować bo padnie prędzej czy później , jak gekon mojego syna na który dałem się namówić , na jednym pozostawionym sememu sobie stoisku pudelka z gadami były pootwierane i węże zaczęły wypełzać ... szkoda gadać , to nie są miłośnicy gadów tylko zwykli handlarze nastawieni na maksimu zysku ! sposób przewożenia i przetrzymywania gadów wola o pomstę do nieba , czemu nikt tu hałasu nie robi o to że zwierzęta cierpią ?? hałas tylko o psy i koty ?? a reszta może być trzymana w pudełkach po lodach ? czy obrońcy zwierząt nie mają tu żadnego interesu ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ten mózg co masz to jakby od jaszczura ? nie wiem co na to PiS ...może jesteś zbyt mądry i za mało patologiczny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0