Popularne tematy - kryteria doboru?

Czy mogłabym się dowiedzieć jakie kryteria musi spełnić wątek aby znaleźć się w popularnych tematach. Nie łapię tego. W tej chwili widze tam wątek z 25 postami, a są takie które mają więcej postów i nie są tam umieszczone. Wiec nie o ilość postów chodzi, zatem o co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Mój wątek trafił kiedyś do panteonu "popularnych", mimo że w dyskusji tak prawdę pisząc brały aktywnie udział dwie osoby. Posty zdecydowanie nie były jednozdaniowe, choć z moich obserwacji wynika, że nie ma to znaczenia.

Najwyraźniej liczba uczestników dyskusji jest kryterium drugorzędnym, raczej intensywność wpisów, które świadczą o zainteresowaniu tematem. Nie śmiałabym posądzić Administratora o stronniczość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Proszę admina o info bo top co napisał sisel wydawało sie ok, ale to tez nie jest klucz 100%. Przykładowo:
http://forum.trojmiasto.pl/co-ja-mam-powiedziec-w-pracy-o-mezu-t521305,1,16.html
watek ma 26 wpisów rozpoczęty 2014-02-04 14:08.
http://forum.trojmiasto.pl/Glosowanie-na-projekt-realizowany-z-budzetu-obywatelskiego-rozpoczete-Mieszkancy-Moreny-glosujcie-t522580,1,130.html
watek ma 33 wpisy rozpoczęty 2014-02-10 15:06.
Wątek, który ma większą ilość postów i jest bardziej intensywny w popularnych nie jest (chodzi mi o ten drugi,) a ten pierwszy mniej intensywny i z mniejsza ilością postów jakoś w popularnych się ukazał.

nie rozumiem tego.

A może wybór jest kompletnie subiektywna sprawa admina???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Automat to wybiera, czekam na odpowiedź od naszego programisty, który budował tę piekielną maszynę. I jak tylko będę znał kryteria doboru tematów do popularnych to dam znać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

niestety nie jest brana pod uwagę również wartość tych wątków. zazwyczaj się jedynie "fascynujące". jak wspomniane powyżej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

... bo dla każdego wartością będzie coś innego :) Dla maszyny w szczególności jest to trudne do oceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

ktoś nad maszyną panuje. a sytuacja z mężem, badaniami i koleżankami z pracy odmieniła moje życie. cieszę się, że dzięki wyróżnieniu tego wątku mogłam poznać tą historię :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Kto panuje? Kiedy tego się dowiemy?

Chyba nie zasnę. Nie zniosę tej niewiedzy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

No to teraz ja chyba też nie zasnę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Jakoś zasnęłam, ale było ciężko.
Drogi Adminie - czyżby sam programista nie pamiętał jak zaprojektował piekielną machinę??? Znam kilku takich programistów i w sumie nie zdziwiłabym się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Pamięta, ale jest nieobecny w pracy i nie mam jeszcze odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

już jestem znowu zadowolona z wyboru popularnych, to chyba mój 4 :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

GTW - ciekawy skrót. Mo syn jest w GTW w swoim przedszkolu - niestety jest z niego łobuz....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

ze mnie też łobuziak ;) piszę 3 posty jeden pod drugim ;) a niektórzy tak nie umieją - automatycznie powinny się łączyć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Oto kryteria jakimi kieruje się ta piekielna maszyna:

- wątki mają aktualizacje w ciągu ostatnich 3 dni
- nie są starsze niż 21 dni
- max 2 wątki z 1 kategorii

Zapraszam do dyskusji.

8-|
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

1. I do powyższych kryteriów dokładamy ilość postów? Czy tak?
2. Aktualizacja następuje raz dziennie? Jak tak to o której?

Jak dla mnie kryteria są ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Czy każda kategoria może być popularna? "O forum" także??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

wątek wypada dopiero gdy nie jest aktualizowany w ciągu 3 dni albo jest starszy niż 21 dni i dopiero po jego wypadnięciu jest szansa, żeby dostał się nowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Odnoszę wrażenie, że niektóre wątki są popularne od zawsze. Zmienia się jedynie nr edycji :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Niestety czegoś w podanych kryteriach brakuje. Dziś w popularnych pojawił się wątek:
http://forum.trojmiasto.pl/co-robic-samemu-t522160,1,2.html
(35 postów, aktualizacja w ciągu 3 dni jest, wątek nie jest starszy niż 21 dni - rozpoczęty 08.02, to 2-gi wątek z tej kategorii.
A ten wątek
http://forum.trojmiasto.pl/Glosowanie-na-projekt-realizowany-z-budzetu-obywatelskiego-rozpoczete-Mieszkancy-Moreny-glosujcie-t522580,1,130.html
(pomimo ze postów jest 50, rozpoczęty 10.02, z tej kategorii żadnego watka w popularnych nie ma) nie pojawił się.
O co tu chodzi??? Ta piekielna maszyna musi być bardziej skomplikowana niż nam się wydaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Stąpamy po grząskim lodzie. (O_o)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Bo jak wszystkim powszechnie wiadomo istnieją lody grząskie i niegrząskie podobnie jak plusy dodatnie i plusy ujemne. :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

A ja myślałam ze idzie się po grząskim gruncie nie lodzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Żartowałem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Czy grunt czy lód, czy żart czy nie żart, czy plus dodatni czy ujemny, będę upierdliwa i ciągnę dalej: 3 kryteria są wymienione powyżej, ale to za mało. Czy można poznać dalsze tajne tajniki i tajemniczą tajemnicę wg wg której piekielna maszyna kieruje watki do popularnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Ty tu drążysz temat, a za cztery dni mija termin oddawania głosów. Może skup się bardziej na rozpowszechnianiu informacji inną drogą, jeśli tak Ci na tym zależy.
Ludzi bardziej interesują śmierdzące piersi z biedronki ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Poza tym... prościej i z lepszym skutkiem byłoby poprosić Admina o podpięcie tematu. Na prośby forumowiczów nie jest obojętny. Zazwyczaj... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Poproszę, dzięki za podpowiedź. Hmm nie prosiłam bo podobno piekielna maszyna to automat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Odpowiadając - zrobiłam wszystko co mogłam zrobić dlatego drążę temat. Wysłałam ok 850 maili i dalej wysyłam jak tylko uda mis ie namierzyć osobę z moreny. W moim przypadku wchodzą w grę tylko działania internetowe, dlatego właśnie drążę ten temat. Sissel - a ty zagłosowałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

"....Ludzi bardziej interesują śmierdzące piersi z biedronki ..."

Tak ludzi bardziej interesują piersi , nie koniecznie śmierdzące , nie koniecznie z biedronki , ale piersi owszem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Mężczyzn kobiece owszem. Kobiety również- ich własne, choć z innych powodów niż mężczyzn.

Myślałam, że biedronki piersi nie mają- taka draka. Żal mi, że inni widzieli, nawet wąchali!

Oddałam głos wyłącznie na własny projekt, żeby nie zwiększać szans innych. Pula jest ograniczona. A Ty wykorzystałaś wszystkie głosy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

tak zagłosowałam na 5 projektów, tak jak mój maż, mama, tata i babcia. A można wiedzieć autorem jakiego projektu jesteś? jak to dalej wygląda, jeżeli Twój projekt zostanie wybrany do realizacji, to Ty nim będziesz kierować? Może masz jakieś bliższe info - jeden gość z UM odpisał mi (chyba to było w pon), ze podadzą cząstkowe wyniki żeby podkręcić statystyki, i póki co nic.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

To nie jest mój projekt, tylko obywatelski :)
Autorzy projektów nie odpowiadają za ich realizację, wszystkim zajmuje się miasto ( architekt, dokumentacja, wykonawstwo, itp.) i powinno wywiązać się z tego do końca roku.

Nie jestem z Twojego okręgu i nie mam też żadnych danych, jakie są wyniki głosowania na tą chwilę, ale przyznaję, że jestem ciekawa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Nie odpowiedziałaś na pytanie, który projekt zgłosiłaś? Pytam z czystej ciekawości to wszystko. Ja autorką żadnego nie jestem, ale często angażuję się w takie charytatywno-społeczne inicjatywy i tym razem tez jakoś tak wyszło, ze zachęcam do głosowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Popularne tematy - kryteria doboru?

Zdradzę tylko, że Okręg II.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak wstawić na forum aktywny link strony internetowej?? (221 odpowiedzi)

jak w temacie. proszę o pomoc??