Porażka

To już trzeci "salon" Wemy odwiedzany przeze mnie w ciągu 2 dni. I tutaj porażka na całej linii. Zadzwoniłam rano, by zapytać o możliwość wykonania projektu. Oczywiście wszystko pięknie, powiedziano m,i że projektant będzie tego dnia i mogę przyjechać. Zapomniano mnie jednak poinformować, że umówić się trzeba z nim specjalnie. Przyjechałam (z 80 km w jedną stronę), i widzę, że projektant zajęty, więc czekam, czekam, czekam... chyba ze 2 godziny tam spędziłam, żeby się dowiedzieć, że projektantka ma kogoś umówionego potem. Próbowała mnie do Gdyni odesłać, ale... jakoś nie poczułam się przez to lepiej, wręcz przeciwnie. Szkoda czasu ma zakupy w Wemie. NIE POLECAM !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porażka

Droga Pani Justyno, projektant to ekspert, i tak jak do lekarza, nalezaloby sie wczesniej zapisac! Nie wiem u jakiej projektantki Pani byla, ja sie umawialam z paroma ale najlepsze efekty uzyskalam w Wemie w Rumi, a nie kosztowalo mnie wiele, zeby sie zapisac na dany termin. Potem zkupilam plytki a raczej zamowilam i jestem na prawde zadowolona!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Porażka

Witam, także uważam, że nalężałoby się umówić... no cóż, kwestia kultury, może tamta Pani wszędzie się "wpycha" w ostatniej chwili. P.S. Potwierdzam, Pani Karolina to profesjonalna projektantka!!!
Marzena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2