Porto

Temat dostępny też na forum: Porto i Faro
Inwestycja powstaje blisko plaży w Brzeźnie oraz brzeźnieńskiego parku, a także terenu rekreacyjnego przy wejściu do gdańskiego portu. Jednocześnie szybko można stąd dojechać do centrum Gdańska - zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską. Dostępność kompleksowej infrastruktury osiedlowej (edukacyjnej, handlowej, zdrowotnej, usługowej) zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo aż trzech ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

fc porto

Ceny kosomossss
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem zaskoczona, bo sama teraz szukam kawalerki dla siebie i wlasnie stawki nie sa zle - ale moze to kwestia innych czasow teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie może być. Ceny niższe, niż dwa lata temu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

akurat tutaj to są dobre :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przestrzeń osiedla wolna będzie od ruchu kołowego - to nie prawda , przez osiedle bedzie przebiegac nowa wyzwolenia

i maja tamtedy jezdzic TIRy zamist ul. Wyzwolenia. Deweloper mija sie z prawda i oszukuje przyszlych kupujacych. Codziennie beda przez srodek osiedla jezdzic setki TIROW z portu.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nowy Nowy Port

Najbardziej na nową Wyzwolenia czekają mieszkańcy bloków przy ul.Wyzwolenia,aby ciężki transport portowy został zabrany z ich ulicy. Z wielkim smogiem i hałasem męczą się od ponad 40 lat.Tiry i ciężarówy mają pojechać tą nową ulicą.Tylko kiedy?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niesamowite...

Wciąż zastanawiam się jak to jest możliwe, że deweloper sprzedaje mieszkania w tej inwestycji w tak irracjonalnych cenach, nie wspominając słowem o Nowej Letnickiej, Nowej Wyzwolenia, setkach tirów dziennie przejeżdżających przez sam środek osiedla, o torach kolejowych po których jeżdżą pociągi towarowe do portu w odległości 15m od elewacji budynku! O tym, że w przyszłości co 10min będzie śmigać tędy niezwykle głośne skm! Ani słowa o uciążliwościach portowych! Za to chwali się zielenią i ogrodami deszczowymi, które akurat były wymogiem uzgodnienia projektu przez Gdańskie Wody, a nie ukłonem w stronę mieszkańców. Aroganccy sprzedawcy tłumaczą kosmiczne ceny wysoką jakością wykonania, która widocznie wzrasta z minuty na minutę, zanim zdążysz podpisać papiery rezerwacyjne. Te mieszkania nie są warte nawet połowy swojej ceny, a w zamian za grube miliony mieszkańcy dostają... Wystarczy spojrzeć na Letnicę i te piękne mieszkania, gdzie do każdego lokalu Robyg za każdym razem sprzedaje widok na morze! Nawet z parteru :) pozdrawiam
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

Brednie

Dobrze, że na świecie jest tylko garstka takich malkontentów z wiecznym żalem d**y do całego świata
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Niesamowite...

W przeciwieństwie do ciebie zastanawiałoby mnie, gdyby przedstawiciele dewelopera zachowywali się odwrotnie tzn. zamiast zalet osiedla przedstawialiby wady, nawet te wyimaginowane.
He he, z jakiej galaktyki przybywasz?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja szanuję tego dewelopera za to że sprzedaje g#no w zlotym papierku za ceny z kosmosu.

Konsekwentnie, każdą inwestycje, choćby nie wiem na jakim zad*piu stawiał to zawsze wmówi swoim klientom że doskonała komunikacja, świetne widoki i mnóstwo zieleni.
Czy w biurach sprzedaży stosują hipnoze?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

mysle, ze bedzie nam sie tu swietnie mieszkalo :) nie moge sie doczekac odbioru kluczy
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

warto teraz brać, są świetne stawki - just saying...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

fajne osiedle

a ceny faktycznie teraz są świetne, b. mocno rozważamy, mimo sytuacji na rynku - takie okazje mogą być historią za rok czy dwa, nie wiem czy jest na co czekać :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Będzie raczej podbnie - gorzej, że dostępność będzie niższa. To osiedle akurat jest bardzo fajne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

jeśli ktoś przespał moment, to znowu są dostępne mieszkania w sprzedaży - ciekawe dlaczego, to na prawdę fajna inwestycja i myślałem, że już po ptokach moje zainteresowanie;
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robyg obiecuje

Jak sprzedawali 1 etap Porto to obiecywali kupującym, że droga asfaltowa na Letnickiej będzie zbudowana w momencie ukończenia 1 etapu , minął ponad rok od tego momentu i nic nie ma , tylko kolejne aneksy do UM o przesunięcie budowy, kłamcy, teraz juz na 2025 może będzie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga przy inwestycji PORTO i FARO

Przed zakupem polecam przyjechać w miejsce gdzie inwestycja jest budowana i zobaczyć w jakim stanie jest droga dojazdowa. Deweloper ciągle aneksuje umowy z miastem na budowę drogi. Początkowo deklarował, że zostanie zbudowana w 2023 roku, a aktualnie aneksował budowę na rok 2025. Po opadach ulicą nie da się przejść i bardzo ciężko jest nią przejechać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

Osiedle Latarników (28 odpowiedzi)

Osiedle powstaje w szybko rozwijającej się pod kątem zabudowy mieszkaniowej części Gdańska....