Porządnego faceta po 40-tce

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka przygód ale partnerki na dobre i złe. Moja koleżanka, bardzo fajna dziewczyna po 40-tce, lubiąca dobrą książkę, rajdy rowerowe, spacery jest sama. Ja niestety nie mam z kim Jej poznać, bo wszyscy faceci, których znam są w związkach. Odpowiadam tym, którzy zapytają dlaczego sama nie szuka? - bo została skrzywdzona przez jednego z Was, prawie zaangażowała się w toksyczny związek, teraz musi się z tego wyleczyć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Zależy jak wygląda bo nie lubię bardzo grobych i czy mimo że ma dzieci czy chciała by wspolne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi, "Pani z żelaza". Ale to dobrze. W dzisiejszych czasach trzeba mieć swoją tarczę. Zresztą chyba w każdych czasach trzeba było mieć. Mam dzisiaj trochę luzu. Syn mnie odwiedził przedwczoraj a dzisiaj wyjechał. No i cóż, była degustacja highlandów i rumów, i długie, nocne Polaków rozmowy. A jutro do pracy i ogolić się wypadałoby.
Fajnie, że masz poczucie humoru. Cenię ludzi, którzy nawet w trudnych sytuacjach potrafią się uśmiechnąć i zachowują dystans do siebie i świata. Zdrówka życzę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Witam cię serdecznie jak tam nocka ci się zaczola bardzo bym chciała ciebie poznac oczywiście jak ty byś chciał jestem z Gdańsk a dokładnie to Przymorze zostawiam ci kontakt do mnie na imieil tytus98765@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam cię serdecznie jak tam nocka ci się zaczola bardzo bym chciała ciebie poznac oczywiście jak ty byś chciał jestem z Gdańsk
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Piąteczka i uśmiech. Psychika u mnie made of iron. Kobieta wrażliwa i delikatna, bez takiej psychiki, nie miałaby szans.
Umiarkowana i zdrowa, delektacja cygarami i ognistymi wodami, również nie jest mi obca. A tak. Jest i poczucie humoru... wbrew pozorom i oporom innych poziomów intelektualnych.
Nie samymi "kopami w d*pę", motywuje się Człowiek, co udowodniliśmy, wyminięciem się w tlumie.
Trzymaj się
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaszedłem wracając. Ha, ha Trolinka. Nie spodziewałem się, że ktokolwiek wyróżni się takim poczuciem humoru i odpowie raczej pozytywnie. Bardziej spodziewałem się kopa w d*pę. Ponieważ, jak kiedyś nadmienił mój trener, kop w d*pę leczy psychikę. I to jest motywacja.
Duża buźka dla Ciebie, o ile jesteś kobietą bo z mężczyznami mam inne relacje typu piwko itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mizogin/ka już mi wykasował/a, porządną, męską d*pę.
Picusie, z cukru :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaszedłem przechodząc. Jestem sam i wcale mnie to nie martwi. Nie szukam nikogo. Lubię cygara i whisky, nie mam telewizora, nie chodzę do kościoła, nie rozpaczam nad sobą. A w ogóle mam to wszystko w d*pie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

2022-07-27 06:52:34
Ja też szukam.faceta moje imię marzenka
Pytanie, po co? Etap bycia bankomatem, zamiataczem, dostawcą, kucharzem i opiekunką trochę mi się przejadł, co może wnieść Twoja osoba?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Ja też szukam.faceta moje imię marzenka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nic na sile. Powoli dojdziesz do siebie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Ja mam 45 lat wychowuje 3 letnia córkę jestem po rozwodzie mąż zostawił mnie w ciąży znalazł sobie bogata babkę nie mam pojęcia co będzie dalej mój tel 733473544
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypadkowo odnalazłem swój post sprzed dwóch lat , jest ponadczasowy i zawsze aktualny ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Witam cie ja Dariusz jestem chętnie poznam ja jestem drag Qenn Daria
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tomku 78
Masz 44 lata i dalej będzie to, co będzie. Czyli tak, jak pokierujesz swoim życiem. Każdy jest kowalem swego losu. Jeśli wyciągnąłeś wnioski, jeśli wiesz, dlaczego zdarzyła się przeszłość, dlaczego wybrałeś właśnie tę kobietę....to jest szansa, że drugi raz nie popełnisz tego samego błędu, dokonasz lepszego wyboru. Choć to trudne. Ale niektórym udaje się. Ale trzeba być dojrzalszym, uważniejszym, bardziej świadomym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Nie wiem co spotkało Twoją znajomą, lecz rozumiem Ją doskonale. Mnie była żona wykorzystywała materialnie przez 6lat,okryte było to wielkimi kłamstwami, aż w końcu doszło do zdrady z jej strony. Minęło po rozwodzie już 8 lat,jestem sam i też nie wiem czy chcę z kimś być, ale psychicznie jest lepiej. Trzy lata były nie moje. Mam 44 latka i nie mam pojęcia co będzie dalej...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Witam cie ja Dariusz jestem chętnie poznam cie jestem drag Qenn Daria
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Myślę, że jej już tu nie ma od 9 lat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Witam jak lubisz spacery brzegiem morza usiąść na plaży i wsłuchać się w szum fal patrzeć na zachód słońca. Lub wyjechać gdzieś na rajd rowerami który lubię dużo jeżdżę rowerem pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Tomasz, też jestem sama, może się poznamy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam kobiety na stały zwiazek (3 odpowiedzi)

Szukam kobiety na stały zwiazek

Mężczyzna zwykły niezwykły (9 odpowiedzi)

Poznam faceta z jajami bez żony ,180 cm wzrostu może na początek na spacer a co się zdarzy dalej...

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (6 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....