Porządnego faceta po 40-tce

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka przygód ale partnerki na dobre i złe. Moja koleżanka, bardzo fajna dziewczyna po 40-tce, lubiąca dobrą książkę, rajdy rowerowe, spacery jest sama. Ja niestety nie mam z kim Jej poznać, bo wszyscy faceci, których znam są w związkach. Odpowiadam tym, którzy zapytają dlaczego sama nie szuka? - bo została skrzywdzona przez jednego z Was, prawie zaangażowała się w toksyczny związek, teraz musi się z tego wyleczyć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Monia na to jak na lato ;) może być kawa, pogaduchy tudzież szlajanie ;) byle nie w tym tygodniu............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Monia, chyba musimy się umówić na jakąś kawę czy inne atrakcje, typu pogaduchy na nadmorskim spacerze, co Ty na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

mm daj znać jak się sprawy toczą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

No a Ty na pewno byłeś bez winy?!

"Biedak" i w dodatku pokrzywdzony przez niedobrą kobietę, jakoś tak marnie zacząłeś...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Alicjo, większośc z was szuka księcia na białym koniu wpatrzonego w wasze oczy, piszącego wiersze, zarabiającego kupę kasy do tego mającego wolny czas! Zejdź na ziemię, bo nie ma takich menów. Jesli mamy mieć pieniądze o co jest b. trudno to nie możemy być wypączęci, weseli, pachnący wpatrzeni w kobietę u boku. Praca wymaga poświeceń do tego coraz mniej jest opłacana nawet jeśli ktoś ma własną działaność i zatrudnia 30 osób to często ryzykuje swoim majątkiem.
Poza tym faceci bez kasy mają więcej wrażliwości i ciepła. Zastanów się czy kasa czy facet, bo facet z kasą nie szuka nieszczęśliwych kobiet na takim portalu.
Przez swoje życie wiele szukałem możliwości zarobienia więcej niż przeciętnie ale przez jedną z was nie udało mi się, bo dzieci , dom, chore ambicje więc nie jesteście bez winy!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Tak to prawda kobiety po 40 niby sa przezroczyste hm... Ale nieraz sie za nami ogladaja nie ?
Znalam 2 fajnych facetow rocznik 66 z zadnym mi nie bylo zle ale wszedzie panowie rzadzi kasy nikt nie bedzie utrzymywal za darmo bo tylko 1tydzien po wyplacie pan ma pieniazki pozniej juz nie .
Przepraszam ale takie mam doswiadczenia i nie mowie nie kolejnemu zwiazkowi ale sorki juz bede jeszcze bardziej ostrozna.
Acha moje 2 zwiazku trwaly niecale 3 lata
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

jestem radosną kobietą lat 41 ;) wszystkie toksyczne związki są już dawno za mną a traumy nimi spowodowane nie śnią mi się po nocach; mam gdzie mieszkać, mam co jeść (czyli pracuję i zarabiam na siebie), umiem mówić ludzkim głosem - jestem komunikatywna i wielotematyczna, posiadam w sobie różnorakie zainteresowania: rowery, spacery, ryby, grzyby a nawet na lwy by........... oraz inne; można do ludzi mnie wyprowadzić bo nie odrażam wyglądem i cooooooooooo? jestem sama ponieważ kobiety po 40-stce są już dla mężczyzn przezroczyste niestety i nie stanowią obiektu zainteresowań............... życie chłoszcze ;) ;) ;)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Porządnego faceta po 40-tce

proszę o kontakt poza forum .. piotr__1968@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Dokładnie :-).
W moim przypadku lektura Chmielewskiej się sprawdziła :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Klin klinem - nie czytało się Chmielewskiej :D:D:D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Najpierw znajdź jej dobrego terapeutę. Jeżeli została skrzywdzona, to klin nie pomoże.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

~wkurzona ciekawe masz podejście ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Na pewno są porządni faceci, ale skoro koleżanka została niedawno skrzywdzona to na pewno nie jest gotowa na nowy związek. Nie ma co jej wpychać w ramiona kolejnego, bo i tak nic z tego nie wyjdzie a jeszcze kolejny może ją wykorzystać, jak powiedział ktoś wyżej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Porządnych facetów po 40-tce nie ma, bo albo zajęci albo za---ni, tak to już jest kochana. Ja bym uważała no potencjalnych zainteresowanych, skoro ona sama i załamana to łatwy łup dla wszelkich popaprańców :(
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Porządnego faceta po 40-tce

pogadajmy poza forum franek0066@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Poznam koleżankę na babskie wypady (6 odpowiedzi)

Poznam koleżankę, może młodą mamę gdyż tez jestem 26 letnia mamą. Chętnie wyjdę ja babskie...

Bratnie dusze (19 odpowiedzi)

Heeej, jeżeli są tu jakieś dziewczyny w okolicach 30 i czują się trochę samotne w tym mieście to...

Trans osoby z Trójmiasta (82 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.