Porządnego faceta po 40-tce

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka przygód ale partnerki na dobre i złe. Moja koleżanka, bardzo fajna dziewczyna po 40-tce, lubiąca dobrą książkę, rajdy rowerowe, spacery jest sama. Ja niestety nie mam z kim Jej poznać, bo wszyscy faceci, których znam są w związkach. Odpowiadam tym, którzy zapytają dlaczego sama nie szuka? - bo została skrzywdzona przez jednego z Was, prawie zaangażowała się w toksyczny związek, teraz musi się z tego wyleczyć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Jesli masz ochote napisz. Tutaj faktycznie lepiej bez szczegółów.
Może będę w stanie jakoś Ci pomóc, sama jestem w trakcie bardzo ciężkiego i przykrego rozwodu.
Trzymaj się. Blue_cloud2013@hotmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Nie pomyślałem o tym...gdyby sąd ze względu na dobro dziecka nie udzielił rozwodu.Tylko, że rozwód do niczego nie jest jej potrzebny, bo jak mówi, choćbym się zes...i tak ze mną nie będzie.
Dziecko ma 10 lat a pan jest w wieku jego...dziadka, do tego
po różnych zawirowaniach, lepiej bez szczegółów;
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Szczerze współczuję, ale dorośli prędzej czy później jakoś poukładają swoje sprawy. Pomyślałam natomiast o dziecku, które żyje w jakimś koszmarnym rozdwojeniu. W jakim jest wieku? Wydaje mi się, że nie musisz się na wszystko godzić, a szczególnie na zabieranie dziecka do fagasa kiedy jeszcze formalnie jesteście razem. Czasami sąd nie daje rozwodu włąśnie dla dobra dziecka. Radzę udać się do prawnika, zawalczyć na ten moment o dobro dziecka.Taka nierozwiązana sytuacja szczególnie dla niego jest niezrozumiała i niezdrowa. Walcz po dziecko i o siebie, aby kiedyś nie miało do Ciebie żalu, że pozwoliłeś na takie chore układy. Trzymam mocno kciuki, nie poddawaj się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Wiem, że to się łatwo mówi....ale nie poddawaj się.Pomyśl o sobie.Trzymam za Ciebie kciuki.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

a ja nie mam jeszcze rozwodu, pozew w drodze ( to ona tego chce)
ale zona już sama zwolniła się z przysięgi, zabiera dziecko do fagasa, albo sama tam sypia, gdy przychodzi weekend...
i co, może to być upokarzające?
ona uważa się, za uczciwą, bo powiedziała, że mnie nie kocha, a to co robi , to jej sprawa...
ktoś by powiedział, że powinienem wystawić jej walizki za drzwi;
ba..nie stać mnie po prostu na to, bo najzwyczajniej sam nie utrzymam mieszkania w kredycie
hę? i co...
dostaję po łbie, jak trza
ale jestem chłop i muszę udawać, że biorę to na klatę...a wcale nie biorę
słyszę rady
pewnie, rzuć to życie w cholerę
pomyśl o sobie...nie, to nie takie proste

a mnie to tak po prostu przerosło i ciężko mi się ogarnąć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

_stara kura-zgadzam się z tobą w 100% osobiście znam kogoś takiego co zostawił dziecko chodzi mi o kobietę i przyznaje jest to (parszywe ) ja nie miałam łatwego życia ale w życiu bym nie zostawiła dzieci z ojcem ,jesteś po 40 więc jak stare przysłowie mówi do trzech razy sztuka więc nie daj się ,życzę ci szczęścia i chylę czoło do ludzi samotnie wychowujących swoje dzieci bo jest na pewno im ciężko i miej wiarę w siebie dla mnie facet wychowujący samotnie dziecko jest odpowiedzialny i wartościowy.Powodzenia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Jestem samotną mamą po ciężkich przejściach. Wciąż mimo upływającego czasu nie potrafię wyjść ze skorupy.. Nie szukam więc.. Choć samotność daje w kość wieczorami, a perspektywa samotności w perspektywie całego życia przeraża. Nie zgodzę się z tym, że mężczyzna przeżywa gorzej fakt rozpadu rodziny. Kazdy przezywa na swoj sposob. Rozstanie zawsze jest porażką, a samotny rodzic przy którym pozostaje dziecko chyba przeżywa porażkę rozstania bardziej dotkliwie, bo podwójnie.. Nie jesteśmy tylko i wyłącznie za siebie odpowiedzialni. Żyć trzeba dalej, a bycie równocześnie mamą i tatą kiedy świat ojca dziecka kręci się tylko i wyłącznie wokół jego własnych 4 liter jest naprawdę trudno. Musimy dać radę:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Musisz uwierzyć w siebie są jeszcze faceci którzy pragną mieć kobietę u swojego bogu na całe życie ,pisze te słowa ponieważ jestem po rozwodzie ,wygrałem w sądzie i ja mam przyznaną opiekę nad dzieckiem a matce ograniczyłem prawa rodzicielskie i ma widzenia tylko 2 razy w miesiącu ,choć nie była alkoholiczka , to ten fakt świadczy o tym ze są faceci którzy cenią ciepło rodzinne za wartość największa nie tylko sex , ale kobieta i dziecko które są dla niego najważniejsi , ja już mam prawie 50 lat to moje życie skazane jest bez kobiety bo która kobieta pokocha i zaufa facetowi który ma już ten wiek i ma przy sobie 13 letniego syna na wychowaniu , ale pogodziłem się już z tym faktem i moim sensem życia jest wychować mojego syna na porządnego człowieka , życzę Ci aby twoje życie powiodło się, żebyś znalazła swoje 5 minut czyli faceta godnego zaufania pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Współczuje tej kobiecie , ja tez jestem po40 i po 2 rozwodach, drugi związek trwał 22 lata ale wygrałem sprawę w sadzie i dziecko jest ze mną a matka ma ograniczone prawa ,widzenia ma 2 razy w miesiącu , czyli tylko 2dni chociaż nie jest alkoholiczką, sad przyznał mi dziecko czyli ojcu, przeżyliśmy z dzieckiem horror zanim się to skończyło w sądzie , ale kobiety teraz patrzą na rozwodnika z którym jest dziecko z pogardą bo facet po 40 nie jest już nic wart w oczach kobiet ,pomimo że on wygrał z kobietą sprawę w sądzie o dziecko , to naprawdę szkoda gdy facet zostawia swoją kochaną żonę bo mu się znudziła i znalazł sobie inną kobietę ale facet gorzej ten fakt przeżywa gdy kobieta opuszcza męża i dziecko co wtedy taki facet ma zrobić ze swoim życiem pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Porządnego faceta po 40-tce

ja mam 40 z hakiem ;) I też szukam.Ale czym porządny?Spokojny acz energiczny,szczupły,wolny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Porządnego faceta po 40-tce

Ja nie szukam na siłę, ale chciałabym mieć kogoś, mam 34 lata, 4 letni synek i rozwód. Teraz chcę kochać i być kochaną. GG 44727825 Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Jestem po 40 plus woj świętokrzyskie moje gg 13457056
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Sorki,literówka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

"Jeśli czuje być się zraniona "

WTF ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Hej:) Czy koleżanka ma dzieci? Jeśli czuje być się zraniona to faktycznie przydałby się porządny psycholog albo wrażliwy dobry człowiek-przyjaciel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Hello,

jesteś porządnym i kulturalnym facetem> Jeśli tak, to napisz do mnie coś sensownego. Jesteś z W-wy?

Pozdrawiam Misia...
misia1303@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Heh, jakbym czytał siebie. Zdrówko, brachu! Mam parę lat mniej, dzieciaki jeszcze w przedszkolu, ale też szlajam się po pracy po mieście nie mając nic ciekawszego do roboty. Też od kilku miesięcy walczę o rozwód. Te sądy rodzinne to dla faceta droga krzyżowa, ale damy radę, co nie? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

A sąd jesteś panie Adamie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Jestem po 40 szukam kobiety na stale mpj tel 881004031
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

U mnie "przydasie" coraz częściej zastępuje " na-co-mi-to"... Chyba dobrze. Zwłaszcz, że ostatnio często w owym sklepie bywałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trans osoby z Trójmiasta (82 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Czy kobieta (40+),samotna matka może jeszcze znaleźć przyjaciela,partnera? (203 odpowiedzi)

Zastanawaim się czy to jeszcze mozliwe,aby kobieta po czterdziestce,będąca samotną matką mogłaby...

Żona dla Męża (3 odpowiedzi)

Męża itd., już mam. Poznam i zaprzyjaźnię się (może na resztę życia) z Mężczyzną w wieku 46 lat....