Poszukiwany magazynier Gdynia

Moja firma szuka magazyniera.
Mamy magazyny na końcu ul.hutniczej w kierunku Rumi.
Praktycznym wymogiem są uprawnienia na wózki widłowe, poparte choćby minimalnymi umiejętnościami i chęcią jeżdżenia bez strachu na sztaplarce.
Młodsi bez takiej umiejetnosci mogą z czasem zrobić kurs.
Poważne osoby bez problemów z alkoholem, narkotykami itp itd, ktore po 2 tygodniach pracy nie będą chciały korzystać z urlopu na żądanie ( prawdopodobnie pracodawca na początku zaproponuje umowę zlecenie, żeby zobaczyć, jak pracownik daje sobie radę).
Jezeli ktoś jest zainteresowany, niech proszę poda swoje namiary. Zobaczymy jaki będzie odzew.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ani numeru kontaktowego ani nazwy firmy? Na pewno będą tłumy chętnych
Wezmą szklaną kulę i sobie wszystko wywróżą łącznie za stawką i warunkami.
Poważny człowiek nie odpowiada na niepoważne ogłoszenia
Niepoważne ogloszenia to takie gdzie nie ma podanych dany firmy
(Ludzie sprawdzają czy firma istnieje i czy nie ma problemu z toaletą, mobbingiem czy wypłatą )
oraz nie ma podanych co należy do obowiązków ile jest pracy, jakie są bonusy oraz w przybliżeniu chociaż stawka
krótko mówiąc czy jest się po co schylać
Na niepoważne ogłoszenia odpowiadają tylko ostatni desperaci
Przemyślcie ten temat, miłego dnia i powidzenia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Easy , easy...firma dała tez ogloszenie na stronach urzędu pracy
Ale ja jestem praktykiem, napisali tam kilka rzeczy, które niekoniecznie są tak bardzo istotne w tek chwili ( chocby znajomość programu komputerowego magazynowego..bo napisali tak niekonkretnie, nie podając nazwy) Nawet co do kasy wiem, ze moze być inaczej, lepiej niz ogłaszają
Dzięki Kocio za rękę na pulsie i podbicie tematu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A swoją drogą Kocio ,czy Ty pracujesz dla tego portalu? Nie piszę tego złośliwie, bobwiem, że często służysz radą.
Jakie wymogi formalne trzeba spełniać, zeby tu działać? Wiem, że też poszukują ludzi do pisania w różnych tematach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim kontrola nad klawiaturą i podstawowa znajomość języka polskiego, niestety to Cię dyskwalifikuje, więc zostań na sztaplarce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie sądź mistrzu, żebyś nie był osądzony.
A coś tak bardziej merytorycznie w temacie?
Fakt moja wina, bo chciałem szybko odpisać.Może są jakieś błędy, ale chyba nie ortograficzne, co?
Nie klawiatura, bo ta jest raczej wirtualną w telefonie/ smartfonie. Staram się pisać starannie, tam pojawił się jakiś zlepek bo literka "b" gdzieś się "wcisnęła".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaj nazwę firmy, bo jeśli firma musiała odwołać sie do urzędu pracy żeby znaleźć pracownika to już dobrze nie wróży.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawdopodobnie jest dużo racji w tym co piszesz. Mogliby mieć jakąś bazę danych potencjalnych pracowników.
Szkopuł w tym, że jesteśmy oddziałem, filią firmy z centralnej Polski. Po prawdzie to co u nich jest do przyjęcia ( choćby to co proponują na początek w tamtym ogłoszeniu) to w naszym regionie raczej nie jest czymś nadzwyczajnym.
Tych wszystkich istotnych danych oczywiście nie podałem z premedytacją.
Nie pracujemy za miskę ryżu, znam gorsze miejsca pracy.
Ale przecież tu zaglądają normalni ludzie i a nuż ktoś może szukać pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zainteresowany. Podaj jakiś kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

andrzej.rybski@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na prawdę myślisz że ktoś będzie podawał swoje dane na publicznym forum? Podaj firmowego maila chociaż, na pewno ktoś się odezwie. Trochę piszesz niezrozumiale, że niby ktoś kto umie jeździć wózkiem widłowym, ale jak coś to zrobi mu się kurs. Tzn. na razie ma tym wózkiem jeździec bez uprawnień? Coś słabo reklamujesz to stanowisko, czyżby Inter Team?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeczytaj ze zrozumieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"...bez takiej umiejętności...z czasem mogą zrobić kurs"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chlopaki, kurs na wózki może zasponsorować w całości lokalny urząd pracy, oni teraz mają dużo wolnych środków unijnych na szkolenia zawodowe dla bezrobotnych, warto popytać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to podał firmowego mila o2.pl. Wysyłajcie swoje dane, nie czekajcie, intratna praca już na was czeka. Gość który twierdzi że pracuje w jakiejś firmie widmo podaje prywatnego maila żeby ludzie mu wysyłali swoje CV. Założę się że kilku desperatów jednak się skusi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wystarczy tylko w miarę uważnie przeczytać co tu zostało napisane, nie trzeba być Sherlockiem i łatwo to sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

btw, "czy ja pracuję dla tego portalu"? :)
obawiam się że tego portalu nie było by stać na moją pracę
druga sprawa, to nie te czasy że ludzie wysyłają swoje dane w ciemno
na prywatne maile na darmowej platformie

dzisiaj ludzie sprawdzają firmę do której aplikują dokladniej niż samochody przed zakupem
widmowe ogłoszenie = widmowe aplikacje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet na tym portalu ludzie piszą, że dziś, nawet w tych czasach, łatwiej znaleźć pracę z polecenia.
Tak potraktowałem to miejsce.
Sądziłem, że zaglądają tu ludzie o trochę innej mentalności, niż koleś, który pije np.piwo w autobusie.
Napisałem, że jestem " praktykiem", bo wiem, jak wygląda ta praca i co realnie może zaproponować firma. Określiłem z grubsza miejsce, gdzie funkcjonujemy. Wspomniałem , że mają ofertę pracy na stronach urzędu pracy ( 2+ 2 =...?).
Tylko, że ogłoszenie jest wg. mnie trochę odpychające ( piszą o wymogu znajomości jakiegoś programu magazynowego, a to nie jest tak naprawde w tej chwili najważniejsze). Tak więc chciałem wziąć sam sprawy w swoje ręce, myślałem, że może ktoś sensowny tu zagląda.
Prosiłem na koniec zainteresowanych o podanie swoich namiarów. Sam bym się do kogoś takiego odezwał. Trochę wiary w ludzi.
Rozkminka za to jest pierwszorzędna.
Jeden zebrał się na odwagę, ale raczej nie czytał uważnie wszystkiego, bo też poprosił kontakt. I już się nie licytowałem.
No ale koniec końców też przestraszył się, jak zobaczył kilka innych wpisów.
"Firma widmo"...
No jest jak jest. Życzę Wam dobrej pracy, godziwych wynagrodzeń, a także, przede wszystkim zdrowia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może jak byś napisał konkretnie co i jak a nie pisał zagadkami to może ktoś konkretny by się odezwał a tak każdy to olał bo ani ciebie ani tej firmy nie można traktować poważnie. Co ty myślisz że wszyscy będą się rzucać na coś co jest póki co tylko wirtualną ofertą jakiegoś anonima z neta? Może nie zdajesz sobie sprawy że ludzie pracują dla pieniędzy a nie samej idei czy ku uciesze jakiegoś pseudo biznesmena. Szukają stabilnego zatrudnienia w poważnej firmie a nie u kogoś kto zdobył się tylko na napisanie postu na forum że szuka. Napisz ile można zarobić. Jakie godz pracy itp, itd. a przede wszystkim co to za firma?
Ja to widzę tak, firma jest nie warta zainteresowania bo:
1) Szuka pracowników przez PUP
2) Szuka pracowników na forum
3) Nie podaje konkretów
Powiedz jaki jest sens zapraszać ludzi na rozmowy żeby tam ich poinformować o tym że np. będą robić na U-Z za 1800 netto? Po co sobie nawzajem marnować czas?
W PUP-ie jest tylko jedna oferta pracy na Hutniczej, dla kamieniarza przy obróbce kamienia za 50zł/h brutto na czas określony, nic na temat pracy magazynowej.
3 ogłoszenia dla magazyniera w Gdyni.
P.s. Ten co niby był zainteresowany to, jak sam o sobie pisze 60-latek który prowadzi tu swój wątek od ponad roku i płacze że nie może znaleźć pracy choć tak na prawdę nawet jej chyba nie szuka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie moja branża ale może to i lepiej. Nie chciałabym mieć w pracy osoby która zamiast odpowiedzieć rzeczowo na zadane pytanie mówi zagadkami typu " domyśl się "
powodzenia w rekrutacji i obyś samych takich domyślnych pracowników (telepatów) znalazł
Jakie ogloszenie taki odzew :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tworzysz swoją wirtualną rzeczywistość. ;)
Zagadki mówisz, ok. Czytałaś, co w ogóle napisałem? O tym, że pracodawca może de facto zaproponować lepsze warunki niż tam przedstawiono. :) Zgadnij dlaczego to wiem? Bo tu pracuję :) bingo! Ależ zagadka.
Napisałem, też, że odezwałbym się do zainteresowanej osoby.
A mam proste pytanie do Ciebie, jaka jest ta Twoja branża? :) Bez szyderstwa to piszę i proszę bez urazy! Może napiszesz jak zarabiasz i ile, na chleb?
Nie musisz publicznie, wiesz, bo zaraz się wycofasz...
A propos ogłoszenia, jest już nieaktualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie będę się tu kłócić. Jakie miałem intencje, napisałem. Jak widać źle myślałem, źle to miejsce oceniłem. Mój błąd.
Jakbyś...Ty...chciał coś konkretnie się ode mnie dowiedzieć, to już dawno byś wiedział.
A jak napisałem niżej do Kocio...ogłoszenie już jest nieaktualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oj bardzo źle to miejsce oceniłeś. Tu zagląda bardzo mało frajerów, więc bardzo mi przykro ale twój genialny plan nie wypalił, musisz próbować na jakimś większym forum ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od razu widać desperację tego typa i tej firmy w której rzekomo pracuje, skoro jako pracownik sam we własnym zakresie zaczął szukać dla firmy pracowników.
Ostatni nie szukałem pracy więc nie będę osądzał, ale zakładam że dobra firma która traktuje swoich pracowników przyzwoicie nie miałby problemów ze znalezieniem kadry.
Ten koleś musi być bardzo oddany swojej firmie skoro bawi sie w rekrutera w swoim wolnym czasie.
Na pewno jego Pan to doceni..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież facet jasno napisał czego szuka, wystarczy dokładnie przeczytać i wyciągnąć wnioski :P
Trzeba dbać o bezpieczeństwo swoich danych osobowych i sprawdzać do kogo trafiają twoje dane kontaktowe
Twoje pieniadze są bezpieczne tylko w twojej kieszeni. Jak wyjdą to już po tobie,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Błąd w rozumowaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kicia...Kocio...Daj więcej uśmieszków.
Znowu nie na temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie płaczę, jak to sugerujesz. Dzielę się jedynie moim /ale jak wynika z innych wpisów/ również i innych osób, problemem ze znalezieniem pracy. Muszę dawać sobie radę i to robię. A twoje wątpliwości wynikają chyba z tego że masz /na razie/ bardzo dobrą pracę, robisz to co potrafisz i nie wyobrażasz sobie, żeby w wieku ponad 60lat nie mieć pracy. Życzę Ci żebyś tego nie doświadczył.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?