Szanowni forumowicze,

jestem absolwentem studiów związanych z zarządzaniem. Interesuje mnie zdobywanie doświadczenia/umiejętności w płaszczyźnie administracja/zarządzanie.

Przez urząd pracy trafiłem już na staż gdzie próbowano mnie wykorzystywać. Aplikuje przez rózne portale, lecz trafiam często jak nie na ustawione rekrutacje w publicznych jednostkach to na średnich przedsiębiorców którym słoma wystaje z butów i rozmowy rekrutacyjne są bardzo nieprofesjonalne.

Jednym ze sposobów na "wbicie się", jest podobno pójscie do "interesującego nas przedsiębiorstwa" i zaproponowanie, że jesli utworzą nam wraz z UP staż, to chcielibyśmy tam pracować. No i tutaj zaczyna się powód mojego napisania postu. Szeregowa praca administracyjna (dowolna branża), gdzie można zdobyć umiejętności większe, aniżeli odpisywanie na maile i archiwizacja papierów... gdzie w trójmieście? Dodam, że angielski nie jest przeszkodą.

Jacy trójmiejscy gracze są warci uwagi, nie wystaje im słoma z butów, nadgodziny nie występują co drugi dzień, a człowiek nie czuje, że ma głupszych ludzi od siebie nad sobą, lecz dorobienie się jakiegoś grosza jest dla nich formą leczenia kompleksów przez nieprofesjonalne traktowanie ludzi "niżej"?

Rzucę przykład. Widzę, że dużo wpada ogłoszeń od np. Arla, Lufthansa itd. o tego rodzaju polecenia mi chodzi.
Dziękuję za wszelkie odpowiedzi :).