Poszukuję Przyjaciółki

Hej, poszukuję koleżanki, przyjaciółki. Mam 28 lat i dwojke dzieci. Mąż moj dużo wyjeżdża za granicę a ja czuje sie sama. Pochodzę z innego miasta i nie mam tu nikogo. Moj mail towlasniemama@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuję Przyjaciółki

Szukamy z mężem, koleżanki lub pary do wspolnych spotkań i pogaduch :)

Jesteśmy małżeństwem od 5 lat, z dwójką dzieci.

Brakuje nam poprostu kogoś z kim możemy posiedzieć w weekend bądź spotkać się poprostu na kawę, wino, piwko,karty...i inne mile rzeczy.

Dajcie znać co myślisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuję Przyjaciółki

A mezczyzny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuję Przyjaciółki

Jesteście z Gdańska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuję Przyjaciółki

Hej , tez mamy dwójkę dzieci. Jak.macie ochotę się poznać zapraszam. kryskiewiczkarolina@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka :))
zapraszam do grupy stworzonej właśnie dla dziewczyn które przeprowadziły się tutaj z innych miast i szukają koleżanek, kto wie może przyjaźni :)
www.face book.com/gro ups/569 99978 3682512/ (spacje usuń, administrator nie pozwala wklejać linków ) do zobaczenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuję Przyjaciółki

Hej ja też mam 2jke dzieci. Wiem co czujesz. Czujesz się samotna a dzieci też by z kimś chętnie porozrabialy. Mieszkamy w Gdańsku może wspólne wyjście na plac zabaw ? Napisz. monikaminia2@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Trans osoby z Trójmiasta (68 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

kobieta 34 lata- czy mam szansę na szczęście? (123 odpowiedzi)

Jestem 34 letnią kobietą, mamą 4 letniego chłopczyka, po toksycznym związku, po ciężkim...