Poszukuję stylistki rzęs i paznokci w Gdyni, wynagrodzenie 2000-6000 tys. zł

Poszukujemy doświadczonej stylistki rzęs i paznokci do nowo powstałego obiektu w centrum Gdyni - Sunset Centrum Opalania. Oferujemy umowę o pracę, szkolenia, pracę w przyjaznej atmosferze, piękny i nowoczesny gabinet do pracy. Zainteresowanych prosimy o kontakt na maila: info@sunsetgdynia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Poszukuję stylistki rzęs i paznokci w Gdyni, wynagrodzenie 2000-6000 tys. zł

Ile???!
Albo zera albo tysiące...czegoś tu jest za dużo
Matematyka podstawy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuję stylistki rzęs i paznokci w Gdyni, wynagrodzenie 2000-6000 tys. zł

A tak w ogóle. Bardzo duży rozrzut...te "widełki" tego wynagrodzenia.
To już samo w sobie brzmi niedorzecznie.
Ale jeszcze zasadnicze pytanie..brutto czy netto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widełki dlatego są tak duże bo wynagrodzenie jest uzależnione od zleceń, które zapewne taka stylistka będzie musiała sobie sama nagrywać. Jak by oferowali pracę na godz. to by napisali ile na godz. Ja bym unikał każdej pracy gdzie wynagrodzenie nie jest ściśle określone. Jak chcesz pracować za domyślną pensję to załóż własny biznes, tam też nigdy nie wiadomy czy zarobisz. Jak chcesz pracować na kogoś to musisz wiedzieć konkretnie za ile. Odnosi się to nie tylko tej branż. Zarobki od-do to mogą sobie ustalać kontrahenci za powierzone zlecenia a nie pracownik i pracodawca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu masz rację VIN, usługi kosmetyczne tak właśnie działają, mało jest osób na etacie, wszystko rozbija się o godziny i ilość zleceń a umowy to najczęściej to B2B z podnajmem części lokalu, dobra stylistyka zawsze nabywa doswiadczenia pod okiem kogoś większego, zbiera swoich klientów i jak przyjdzie czas to dochodzi na swoje, to naturalna kolej rzeczy w zawodach rzemieślniczych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby ... bo to spójnik, ale masz z tym ciągle problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...