Poszukuję taniego lakiernika

Poszukuję taniego lakiernika, który polakieruje jeden element w Fabii 1. Mianowicie chodzi o:
https://image.ibb.co/hhoj1R/fabia.png

Zależy mi na niskiej cenie usługi. Auto ma już swoje lata i nie musi być to robota zrobiona jak na nowym samochodzie.

Czy znacie jakiegoś lakiernika, który podjąłby się takiej pracy? Ile polakierowanie takiego elementu może mnie kosztować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam sobie maźnij lakier w sprayu 45zł klar 25zł folia i taśma 15zł , benzyna ekstrakcyjna 8 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Chce tanio" a potem wymagania i po czasie pretensje ze bezbarwny odchodzi, ze cos sie luszczy, ze kolor źle dobrany.
Sam sobie pomaluj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli lakierujesz element wyjdzie drożej średnio ceny zaczynają się od 150zł-300zł za element ale to zależy od lakiernika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za 150 to az strach powierzac auto. Ja powiedział bym ze ceny 300-700. Zdecydowanie bardziej realne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

300pln jest ceną realną jak sie wie gdzie uderzyć, zależy jaki kolor bo czasem bez cieniowania będzie wyglądało gorzej niż przed lakierowaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...