Potrzebne namiary na dobrego sprawdzonego Neurochirurga

Chodzi o operację kręgosłupa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam prof. Rafala Pankowskiego jest swietnym ortopeda i chirurgiem . Specjalizuje sie on w operacjach kregoslupa . Przyjmuje prywatnie w Gdansku i Gdyni - koszt wizyty to 200 zl. Operuje w szpitalu panstwowym ( na ubezpieczenie ) przy ul. Nowe Ogrody w Gdansku ( jest tam ordynatorem oddzialu chirurgicznego ) . Adres i telefon dostepny jest w internecie . Polecam ! To jest naprawde sprawdzony lekarz , najlepszy w swojej dziedzinie w Ttojmiescie a takze jeden z lepszych w Polsce . Naprawde szczerze polecam prof. Rafala Pankowskiego .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powodzenia !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi pomógł bardzo, a przed cięciem i operowaniem najlepsze jest wyrehabilitowanie.
Może też pomóc metoda prof z Kanady McKenzi
Lub ćwiczenia rehab. https://kcp.pl/lekarz/pawel-michalowicz/fizjoterapeuta-specjalista-medycyny-naturalnej/gdansk/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Problem z utrzymaniem erekcji (196 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...