Potrzebny fryzjer na upięcie ślubne

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Hej. Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego fryzjera na upięcie ślubne. Tylko Gdańsk. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

salon "Trendy" we wrzeszczu p. Karolina, korzystałam na ślub i wiele innych okazji, zawsze super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie zapisałam się do niej. Ale może jeszcze ktoś ma jakąś fajną fryzjerkę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

We wszystkich możliwych wątkach dotyczących fryzury ślubnej polecam z przekonaniem i premedytacją p. Aleksandrę Czerwińską, o której wspominałam tu na forum chyba z milion razy, bo i sama znalazłam Ją z polecenia tu, na forum, więc już nie będę się rozpisywać dłużej ;-) Mój obecny wpis spowodowany jest jedynie tym, że wciąż takie wątki dotyczące fryzury się pojawiają, nie mają zaś na celu nachalnej reklamy i promocji tej Pani- to tak na wypadek, gdyby ktokolwiek mi to zarzucił :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie w Gdańsku ta Pani przyjmuje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam dobrze Gdańska, to chyba dzielnica Łostowice/ Ujeścisko, niedaleko pętli na Świętokrzyskiej w każdym razie. To jest jej strona na FB https://pl-pl.facebook.com/aleksandra.czerwinska.180/, ma też stronkę firmową http://www.alexevents.pl tam znajdziesz namiary jakby co ;-) Sugeruję zadzwonić, nie pisać, to najszybsza forma kontaktu z Nią, bo często jest w terenie, czesząc na sesje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Aleksandra Czerwińska nie czesze od kilku miesięcy. Przebranżowiła się niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Potrzebny fryzjer na upięcie ślubne

Hej. Znalazłaś może kogoś w zeszłym.roku wartego polecenia? Szukam na swój ślub w czerwcu tego roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...