Potrzebujesz pomocy w konwersji filmów z Facebooka na pliki audio

Jeden z moich dobrych przyjaciół zmarł i mam mnóstwo filmów zapisanych na moim Facebooku, które opublikował.

Nasz drugi przyjaciel bierze ślub za 2 miesiące i chcę ułożyć krótką przemowę, używając fragmentów kilku zapisanych przeze mnie filmów, ale nie mam pojęcia, od czego zacząć. Każda pomoc byłaby bardzo mile widziana.

Zasadniczo potrzebuję sposobu na zapisanie filmów i/lub przekonwertowanie ich na pliki audio, a następnie program, w którym mogę wycinać i wklejać fragmenty plików audio, aby wygłosić szybką mowę, którą mogę odtworzyć podczas przemówienia na weselu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeden z moich dobrych przyjaciół zmarł i mam mnóstwo filmów zapisanych na moim Facebooku, które opublikował.

Nasz drugi przyjaciel bierze ślub za 2 miesiące i chcę ułożyć krótką przemowę, używając fragmentów kilku zapisanych przeze mnie filmów, ale nie mam pojęcia, od czego zacząć. Każda pomoc byłaby bardzo mile widziana.
https://tutuappx.com/
Zasadniczo potrzebuję sposobu na zapisanie filmów i/lub przekonwertowanie ich na pliki audio, a następnie program, w którym mogę wycinać i wklejać fragmenty plików audio, aby wygłosić szybką mowę, którą mogę odtworzyć podczas przemówienia na weselu.

I got this,..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

pozycjonowanie (61 odpowiedzi)

Dzień dobry. Posiadam własny sklep internetowy, w którym sprzedaje własnoręcznie robioną...

Iphone gdzie kupić? (3 odpowiedzi)

Witajcie gdzie najlepiej kupić iPhone 14 pro max (256 GB) + akcesoria. Stacjonarnie w Poznaniu...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....