szukam kolegi na wyjście do kina (67) hej. poszukuję kolegi, przyjaciela na wyjscie do kina, spacer, pogaduchy .... gosiak czy ktoś pomoże samotnej ciężarnej z Chełmu ?? (4) czy mieszka ktoś miły uprzejmy na chelmie ( kobieta/mężczyzna bez różnicy)... monicca1606 szukam przyjaciółki (1) szukam samotnej Pani o pełnych kształtach - lecz bez przesady,wiek... vader43
sauna (5) jutro razem do sauny . szukam pani po 40 krzysztof SZUKAM KUMPELI Z CENTRUM GDAŃSKA NA POGADUCHY,SPACER,KAWĘ,PIWKO :) (17) Witajcie, W Gdańsku jestem od niedawna,dlatego też nie mam tu zbyt wielu... Florencja poznam interesującego mężczyznę po 30. (8) Jestem mam nadzieje niebanalną 31. kobietą. Lubię się rozwijać na różnych... kasia czesc (3) hey dziewczyny ja tez szukam kolezanki :) na jakies wyjscie na impreze czy... marta Chętnie spędzę miło czas w dobry towarzystwie :) (14) Jestem kobietą mam 26 lat i jestem zapracowanym upadłym aniołkiem chętnie... ZwariowaneSloneczko Kobieta, dziewczyna po 40 (12) Smutno jest na tym swiecie samemu,szczególnie teraz po 20 latach małżeństwa.... Wojtek Poznam Dziewczynę Gdańsk 15-17 max 18 (1) Poznam atrakcyjną i szczupłą normalnej dziewczyny, (chętnej na na małe co nie... Grzegorz Koleżanka z dzieckiem (1) Jestem mamą 4-miesięcznego Brzdąca. Szukam koleżanki z dzieckiem na wspólne... Magda Towarzysz do biegania (13) Poszukuję towarzysza do biegania, najchętniej z Pruszcza Gdańskiego lub okolic. czarna35 Szukam koleżanki/przyjaciólki (3) Chciałbym iść czasem na spacer, na kawę... poprostu porozmawiać nie zawsze... ac79gda Poznam dziewczynę szczuom 16-19 Gdansk (4) Mam 17lat szukam milej, ladnej i szczuplej dziewczyny szukajacej milosci i... SKINHEAD94 poznam partnerke do gry w TENISA I JAZDY NA NARTACH-po wyzej 40 (7) poznam partnerke do gry w tenisa i jazdy na nartach po wyzej 40 roku zycia,... Wiktor lepsza ładna-pusztsta czy brzydka-zgrabna (71) Dlaczego mężczyźni boją się puszystych kobiet? kwiatuszek7502 Oddam serce (15) Oddam serce w dobre ręce ... 47 lat rozwiedziona puszysta ... ania Czy sa w Rumi dziewczyny które szukają koleżanki? (4) Mam 33 lata i 10mieś corcie nażeczony za granica w pracy a my same w... zuzia66649 aqq123 (2) Szkoda, że z pruszcza. Gdynia to trochę za daleko dla Ciebie. oiuoiu Nowa w 3miescie Pozna ciekawych ludzi (7) Hej jestem 25 latka i od niedawna mieszkam w Gdansku chetnie poznam nowych... Ona