Poznam kobietę

Jak w temacie, 4 dychy na karku, żadnych dzieci, alimentów, kredytu hipotecznego. Nie lubię siedzenia na tyłu i nudy, jeżeli jest jakaś odważna to zapraszam do kontaktu, nie trzeba od razu się żenić - jeżleli nie masz ochoty na związek ale za to nie lubisz nudy to zostaw maila.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Poznam kobietę

Cześć Mieszko aktualne?
Pozdrawiam Ania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj.Czy aktualne? Singielka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualne, sezon na 2oo zbliża się ku końcowi czas wsiadać w 4oo i pojeździć gdzieś gdzie oczy poniosą :) mam też zaległości kinowe a helios w forum mi najbardzije odpowiada, jeżeli dziewczyny / kobiety macie chęć to zapraszam do kontaktu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Mieszko, szukasz odważnych Kobiet, a może coś więcej o Sobie napiszesz...tak by "ryzyko" było mniejsze.
Na początek, jakie lubisz kino? jakie filmy Ciebie interesują? Chodzisz do kina Sam, czy wolisz w towarzystwie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

O sobie mogę więcej napisać osobie zainteresowanej, kino jest oklepane jak bułgarskie dziecko - owiszem można raz na jakiś czas pójść i wtedy wolę w towarzystwie, preferuje horrory lub dobre komedie. Ryzyko jest zawsze zarówno dla mnie jak i dla potencjalnej ofiary znaczy kobiety. Nie trzeba od razu podchodzić z przeświadczeniem, że poznana osoba ma zostać małżonkiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

>mam też zaległości kinowe
>kino jest oklepane jak bułgarskie dziecko - owiszem można raz na jakiś czas pójść

Sam sobie zaprzeczasz...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaprzeczyłbym jakbym napisał że nie chodzę do kina, chodzę 2-3 razy do roku więc gdzie tu sprzeczność?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszko, jak idzie Tobie nadrabianie zaległości kinowych? "Testowanie" kobiet rozpoczęte?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak widać odzew mizerny a ja nie postawiłem sobie celu znalezienie "na gwałt" - spróbowałem nic nie wyszło życie toczy się dalej ;) w kinie nie byłem, w sumie to nie wiem czy cos ciekawego grają teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A myślałeś o Czaterii Trójmiasto? Wiem, że pełno tam "durnych" tekstów, ale może znajdzie się ktoś, kobieta, która będzie ciekawa dla Ciebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>nie wiem czy cos ciekawego grają teraz

Będą grać. Jokera ;) Szykuje się niesamowity seans, tak myślę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

szkoda mi czasu na czaterie, Joker - zobaczę co to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszko a skąd jesteś? W zasadzie to nie szukam nikogo ale mam problem w relacjach z ludźmi i chcialabym sie spróbować przelamac czyli ogolnie mówiąc szukam ofiary a skoro kladziesz siebie na oltarzu i w dodatku lubisz horrory to mozemy sprobowac tak po koleżeńsku i bez podtekstów zabic wspolnie te cholerną nudę. Reflektujesz..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakby co zostawiam maila: grupa.c@interia.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Idźcie na Jokera. To nie horror, ale zapowiada się mocne kino. Ja się wybieram :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki za podpowiedź - obejrzałem zwiastun i podoba mnie się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A proszę bardzo :) Sama niecierpliwie czekam na seans :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Film grają a ja sam nie pójdę, czy Panie mnie czytają? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja byłam sama. Ale na Legionach ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lubię takie wojenne opowieści, dobrze się oglądało, ale czegoś mi zabrakło. Wątek miłosny bardzo przewidywalny i jakoś tak mało przekonujący. A miał ponieść film. Natomiast sceny bitewne wspaniale nakręcone. Choćby dla nich warto pójść do kina :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wolę zdecydowanie na tego typu filmach sceny batalistyczne, jak czas pozwoli to może się wybiorę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj zapowiada się sporo scen batalistycznych ;)

http://www.youtube.com/watch?v=BfTYY_pac8o
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam kobietę

A moze tak odprezajacy masaz w saunie?
Chetnie wykonam Pani.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale Mieszko to facet raczej ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

raczej na pewno, jakiś ułomek zapewne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

i jak tam, jest jakaś chętna w końcu ? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odezwij się. Ale nie będzie lekko. sadness1@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żeby nie było... Ja to nie ja ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (4 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...