Poznam

Temat dostępny też na forum: Pruszcz Gdański
Witam. Sama nie wiem czy to dobry pomysl, ale chyba nic w tym zlego że szukam w tym miejscu, nigdy tego nie robiłam. Chciałabym poznac chłopaka w wieku 19-23 lata.Nie szukam idealu od razu mowie, każdy ma jakies wady jak i zalety.Jednak dlatego że jestem normalna myślącą wmiare poważnie dziewczyną (co nie znaczy ze nie mam poczucia humoru ), nie szukam chłopaka który traktuje dziewczyny przedmiotowo. Naleze do tych spokojniejszych, nie przepadam za głośnymi, pijackimi imprezami do białego rana.oczekuję od Ciebie szczerości, kultury, zainteresowania, uczciwości, przyjaźni. Nie szukam teraz chłopaka na stale czy do jakiegoś związku, moim zdaniem najpierw trzeba się poznac, zrozumiec, zaprzyjaźnić.Ale nie mówie, ze to nie wchodzi w gre. Oferuję Ci póki co Luźną znajomość oparta na przyjaźni, pisaniu, a potem hmmm zobaczymy może cos wiecej?
Mam znajomych owszem ale nie zawsze można z nimi o wszystkim porozmawiać, czasem jest potrzebny ktoś kto wysłucha wesprze ktoś z zewnątrz itd. Oferuję Ci to samo, pomoc z mojej strony, dobra rade, zawsze Cie wysłucham …. Chciałabym po pisać smsy czasami porozmawiac przez tel po prostu taka znajomość oparta na przyjazni i pisaniu i rozmowach poki co (nie interesuje mnie krotka kilkudniowa znajomość). Nie chce tez żeby chodzilo Ci o sex, nie tego oczekuje. Nie odpowiadam na puszczone sygnaly ani mało rozwinięte smsy, nie zawsze mogę rozmawiac wiec Pisz śmiało. Odpowiem tylko na konkretne i zdecydowane smsy.
Odległość nie stanowi dla mnie jakiegos problemu, nie wiem jak Tobie.
Mój numer tel jest z sieci plus nie ukrywam ze lepiej by było gdybys tez miał z plusa: 727 595 324 Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam

Robisz wrażenie bardzo interesującej osoby, sam bym się skusił gdybym nie był za stary i nie miał awersji do rozmów telefonicznych.

W Twoim ogłoszeniu coś jednak nie gra. Widzisz, kobiety dość często umieszczają tu swoje ogłoszenia, a to jest pierwsze w którym nawet między słowami nie ma wzmianki odnoszącej się do świata materii.
Kobiety wymieniają tu różne cechy, jak zaradny, ustatkowany, wykształcony - czyli odnoszące się do tego czy ten facet ma pieniądze lub może je zdobyć, albo wysoki, dobrze zbudowany, przystojny (czyli jak on wygląda), umiejący coś naprawić, wykonać, stworzyć (jakie ma mieć umiejętności)
Wszystko to określa fizyczną użyteczność takiego mężczyzny.
U Ciebie tego brak, ty chcesz faceta który zaciekawi cię wyłącznie wnętrzem i który będzie się interesował Twoim "ja". Ty pisząc o uczuciach masz na myśli uczucia.

Przez chwilę myślałem że chodzi o nabijanie sobie minut na telefon, (dwie minuty przychodzące dają minutę na własnym koncie). Ludzie robią takie przekręty, ale to bardziej skomplikowane.

I wtedy sobie przypomniałem że trafiłem kiedyś w necie na kobietę która miała takie podejście do mężczyzn. Tamta jednak oparła wszystko na kłamstwie i przez to wpadła, Ty nie kłamiesz, Ty tylko nie napisałaś tego co niewygodne. Nie podałaś wieku, bo on mógłby być przeszkodą, prawda? Ile masz lat? 15, 14?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam

anty, przyznaj sie... problemem jest to, ze masz telefon w innej sieci ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam

Anty poczuł mięte :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam

Bo ~ona po prostu nie jest materialistką i jedynym kryterium jakie jest dla niej istotne to posiadanie telefonu w sieci Plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam

Ja mam w plusie ale jestem kobietą :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam

wspaniale, podaj zatem numer do siebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam

Jurek
Mój nr tel. to tajne przez poufne ;)
Zresztą po co Ci taka młódka jak ja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam

Cross, nawet lepiej, bo ten telefon też nie jest kryterium, to tylko taka sugestia.
Za kilka lat jej to minie. Będzie w Play, a jak będzie chciała pogadać to wyśle mu smsa z internetu by zadzwonił, albo będzie puszczać sygnałki aż facet zrozumie o co chodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam

jesteś skłonna do spotkania się napisz ja już dziś zapraszam Cie na kolację czekam na Twój ruch
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam

Widzę że bierzesz wszystko jak leci. Wow co za desperacja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam

Pozwolę sobie zauważyć, że to większa akcja. Po wpisaniu numeru tel. w google widać, że podobne posty są na wielu wielu innych forach:]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bratnie dusze (19 odpowiedzi)

Heeej, jeżeli są tu jakieś dziewczyny w okolicach 30 i czują się trochę samotne w tym mieście to...

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

Szukam znajomych (3 odpowiedzi)

Hej. Nazywam się Beata mam34 lata. Szukam znajomych w podobnym wieku z którymi mogę umówić się na...