Pożyczka

Trafiła mi się okazja używany samochód, w bardzo dobrym stanie, z małym przebiegiem jak na ten rocznik, w korzystnej cenie tylko problem że nie mam takiej kwoty od ręki :/. Muszę pożyczyć jakieś 6/7 tysięcy bo szkoda takiej okazji. Ktoś mi polecał all money, że jest w miarę dobra oferta jak na takie krótkoterminowe nieduże pożyczki, ale sam nie brał tylko też słyszał. Jakieś doświadczenia ktoś brał u nich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pożyczka

Zapraszam Pana do współpracy z moją firmą :) Prosze o kontakt telefoniczny, chętnie pomogę i doradzę.
514 7777 27
Aleksandra Zielińska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Pożyczka

Sprawa załatwiona :) odwiedziłem ich oddział na Rajskiej 1 w Gdańsku i udało się dostać pożyczkę. Wszystko sprawnie załatwione i muszę przyznać że bardzo mili ludzie tam pracują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pożyczka

Ja brałem, zresztą pisałem tu na forum niedawno o tym, bo trafiła mi się taka dość przykra sytuacja. Przyznali szybko, bez haczyków, zaczynam dopiero spłacać, ale na razie jest wszystko ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pożyczka

to zalezy czy pracujesz czy nie bo jak tak na umowe o rpace to w kazdym banku dostaniesz taką kwotę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pożyczka

Spróbuj wziąć szybką pożyczkę online na Via sms, za pierwszym razem można 500zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pożyczka

Słyszałem o tym Via SMS, wiele osób poleca tę firmę. A ile można wziąć maksymalnie u nich pożyczki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pożyczka

Za pierwszym razem dostaniesz max. 500zł, potem można więcej pożyczyć przy następnej pożyczce. A w Via SMS można też zarobić. Polecasz usługi firmy i za każdą osobę, która z Twojego polecenia weźmie pożyczkę otrzymasz 50zł. Uważam, że to fajna sprawa. Każdy korzysta - ten kto pożycza dostaje pieniądze, a ja dzięki temu mam dodatkowy grosz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pożyczka

Witam,

Pierwsza pożyczka wynosi maksymalnie 500zł, jednak limit ten, sukcesywnie wzrasta wraz z kolejnymi pożyczkami (do 2000 zł). To, czym wyróżniamy się na rynku, to jedne z najniższych opłat. Aby je sprawdzić, zapraszam na naszą stronę internetową i zachęcam do skorzystania z dostępnych suwaków służących obliczaniu opłat zgodnie z ilością dni, na jaką życzą sobie Państwo uzyskać pieniądze.

Oszem, istnieje u nas również opcja, dzięki której za każdego zaproszonego znajomego biorącego u nas pożyczkę, wypłacimy Tobie 50 zł. Więcej informacji pod linkiem: https://www.viasms.pl/zapros-znajomych
W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

Pozdrawiam,
Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra oferta pożyczki jest teraz w wonga. 10 zł kosztów jest za pierwszym razem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Joooo po 6 latach niech ją bierze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam! Marysia, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Każdy nowy Klient wonga com może ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to 10zł) lub ratalną w kwocie do 20000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2500 zł. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: wonga pl

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem doświadczenie pożyczki w Kokos.pl, są dobre umowy, niskie procenty, jednak dają pożyczkę na mały okres, dlatego warto się zastanowić. A w ogóle polecam gry online (tutaj można przeczytać o tym https://gry-hazardowe-za-darmo.com), gdzie można szybko wygrać i nie trzeba nić pożyczać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złóż wniosek na pożyczkę dowolnej kwoty u https://www.bankieroperator.pl i bez zbędnych formalności możesz mieć szybko gotówkę na zakup samochodu czy też na inne duże wydatki na przykład na mieszkanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w zasadzie sporo ofert ostatnio przejrzałem. Ciekawie prezentowały się te z https://monebay.pl/ . Muszę o nich więcej poczytać. Zastanawiam się nad tym czym różnią się poszczególne oferty bo jak sie okazuje, jest tego całkiem sporo na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

CDN Hosting (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z was korzystał z tego rodzaju hostingu? Jakie są główne korzyści płynące z użycia CDN...

Dobry , tani adwokat trójmiasto (3 odpowiedzi)

Witam mam pytanie o rozwód. Chcemy z mężem się rozejść bez orzekania o winie , mamy majątek do...

SZUKAM DOBREGO DETEKTYWA (24 odpowiedzi)

Witam Poszukuję w Trójmieście dobrego i solidnego detektywa do dość nietypowego zadania....