Pożyczka w chwilówce - pytanie.

Brał ktoś z Was pożyczkę w chwilówce?? Zastanawiają mnie koszta i czas oczekiwania na decyzję i wpłynięcie kasy na konto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pożyczka w chwilówce

zazwyczaj przelewają kase na konto w przypadku pozytywnej decyzji;) w ci ągu tego samego dnia max 2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pożyczka w chwilówce

Na pewno szybko jest w wonga. Chwalą się, że w 15 minut. No i koszta pożyczki są dość niskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pożyczka w chwilówce

A czy sprawdzają w BIK lub jakoś inaczej? W TV widziałam reklamy, ale jak jest naprawdę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pożyczka w chwilówce

koszty niskie to znaczy ile?? Możecie jakoś sprecyzować te określenie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pożyczka w chwilówce

kurka wystarczy zadzwonić i się dowiedzieć! Nie szkoda wam czasu na walenie w klawiaturę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pożyczka w chwilówce

wiedza ekonomiczna polakow ,jest .... wogole jej nie ma...
ze strony providenta:
"Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Samoobsługowej: całkowita kwota pożyczki 3000,00 zł; łączna kwota odsetek 165,46 zł; prowizja 1598,40 zł; roczna stopa oprocentowania 10%; czas obowiązywania umowy 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 396,92 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta 4763,04 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 148,92%; całkowity koszt pożyczki 1763,86 zł."

dla niedowidzacych i matematycznych ignorantow:

"Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 148,92%"

150 % /rok masakra ,a depozyty na 2,5 % dalej ludzie dawajcie poparcie dla bankstera Petru i jego kompanow...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam http://www.andrzej-rozanski.pl/jak-dostac-pozyczke-lub-kredyt/ często pojawiają się oferty promocyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pożyczka w chwilówce

Prawda niskie kszty sa... jakie 20...100 % rocznie pewnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pożyczka w chwilówce - pytanie.

Nie polecam, znajomy wziął pożyczkę i bardzo żałował. Szkoda się w to pakować, tylko nerwówa później.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pożyczka w chwilówce - pytanie.

Ja brałam pożyczkę w Profi Credit, i tam faktycznie trzeba mieć tylko dowód żeby pieniądze otrzymać w zaledwie 20 minut. Mają niskie oprocentowanie i wygodne terminy spłat. Wiem ,że można na nich liczyć bo już parę razy uratowali mnie przed komornikiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pożyczka w chwilówce - pytanie.

weź się do roboty, albo nie - za głupotę się płaci więc życzę ci spirali długów i wylądowania na bruku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

To bardzo możliwe, że firma pozwoliła Ci przedłużyć pożyczkę -
https://loando.pl/wpis/przedluzenie-splaty-pozyczki - więcej tutaj o tym. Jeżeli jesteś zaufanym klientem i zawsze współpracujesz z firmą, kontaktujesz się, możesz liczyć na dodatkowe profity. Kwestia podejścia, tam też obsługują Wasze rachunki ludzie. Wprawdzie mają narzucone procedury, ale przecież można się często dogadać. Ludzie zamiast się kontaktować to czekają aż dług bardzo urośnie, co jest wielkim błędem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przed wzięciem pożyczki warto rozważyć kilka różnych ofert. Jest ich naprawdę sporo, o czym przekonać się można odwiedzając stronę http://direct.money.pl/pozyczkipozabankowe/. Wstępne porównanie różnych ofert pomóc może w wyborze konkretnej pożyczki. Ja zawsze korzystam z doradztwa Direct Money.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w jednej z tych firm udzielających pożyczek jest opcja wzięcia pożyczki RZECZYWIŚCIE za dramo jeśli spłacisz ją w miesiąc.
Żadne chwilówki się nie opłacają gdyż załóżmy pożyczasz 1000zł, a oddajesz 3 tys.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd takie koszty ?? pożyczasz 1000zł i oddajesz 3 tys a słyszałeś o ustawie anty lichwiarskiej??
za chwilówkę 1000zł na okres 30 dni pożyczkodawca nie może zadać więcej niż 1270zł ale to i tak jest mega drogie wiec nie polecam oddać w skali miesiąca 1/4 więcej to jest przesada
Jak ktoś myśli o chwilówce niech sobie porówna do karty kredytowej fajne porównanie takie jest tutaj http://www.autor12.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim to dokładnie przemyśl swoją decyzję: ile chcesz, na jak długo, czy będziesz mieć z czego oddać etc. Jeśli kwota nie jest wysoka, a nie korzystałeś jeszcze, to w ramach promocji możesz w niektórych firmach wziąć pierwszą pożyczkę za darmo. Jeśli zaś chcesz większa kwotę, to godny polecenia jest kredyt na raty w Hapi https://www.coolfinance.pl/pozyczka/Hapipozyczki. jak widać tutaj są już koszty, ale sama kwota jest wysoka i można spłacać ją nawet 24 miesiące. Co więcej, formalności jest naprawdę niewiele i łatwo ogarnąć całą sprawę przez internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak czy inaczej na pożyczki lepiej jest uważać i traktować je jedynie jako ostateczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałem kilka razy chwilówkę, bo musiałem. Jak tylko wpłynęła wypłata oddałem i wszystko poszło bez problemów, koszt 0 zł. Celowałem w te oferty gdzie pierwsza jest za darmo. Do szukania takich korzystałem ze strony https://centrumpozyczek24h.pl/dopasuj mogę polecić, znalazłem kilka ciekawych ofert.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo liczna grupa osób pożycza kasę i to normalne, ale jest to jakieś zobowiązanie. Najważniejsze jest, by wszystko spłacić na czas. Jakby stało się to kłopotliwe to konsolidacja chwilówek Rybnik jest zdecydowanie najlepszym sposobem na pętlę zadłużenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś robiłem tak, żeby brać wypłaty, aż spróbowałem hazardu online, gdzie od razu po rejestracji dostałem 50 spinów bez depozytu https://bezdepozytu.com.pl/darmowe-spiny/50-darmowych-spinow-bez-depozytu/ każdego zainteresowanego proszę o wejście na tę stronę i przeczytanie wszystkich niezbędnych informacji na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ufam tym pożyczkom. Lepiej grać w kasynie. Wybieram grę , bo ciężko jest przegrać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Własna firma (38 odpowiedzi)

Gdzie w Trójmieście jest dobre miejsce dla prowadzenia małej firmy? Mam tu na myśli możliwość...

Transport międzynarodowy (18 odpowiedzi)

Witam, Czy zastanawialiście się w jaki sposób odbywa się transport międzynarodowy? Jakie koszty...

Prywatny detektyw - szukam (73 odpowiedzi)

Szukam dyskretnego detektywa z licencją - czy możecie kogoś polecić? Mam problem i szukam kogoś...